امام جمعه بوشهر خواستار تکمیل زائرسرای این استان در مشهد مقدس شد

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: هم اکنون پروژه زائرسرای این استان در مشهد مقدس دارای پیشرفت فیزیکی ۴۵ درصد است که روند اجرایی و تکمیل آن باید شتاب گیرد.

آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری روز شنبه در در نشست با اعضای هیات امنای بنیاد زائر استان بوشهر افزود: زمین این زائرسرا به دستور رهبر معظم انقلاب تامین و پروانه ساخت آن در هشت طبقه طراحی و اجرایی شده است.

وی بیان کرد: این زائرسرا با زیربنای حدود پنج هزار مترمربع ساخته می‌شود که نیاز است برای تسریع در تکمیل آن تلاش جهادی صورت گیرد.

صفایی بوشهری ادامه داد: تاکنون کمک‌هایی به ساخت زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس  شده و با همت مسئولان و  خیران نیک اندیش این زائرسرا  باید تا ۲ سال آینده تکمیل و مورد بهره‌برداری مردم این استان قرار گیرد.

وی بیان کرد: تکمیل زائرسرای استان بوشهر در مشهد مقدس زمینه سفر زیارتی افرادی که تاکنون طعم زیارت حرم ثامن‌الحجج(ع) را نچشیده‌اند، فراهم می‌کند.

امام جمعه بوشهر گفت: این زائرسرا در صورت بهره برداری دارای اتاق‌های استراحت، سالن‌های غذاخوری، نمازخانه، حسینیه و تاسیسات لازم است که ظرفیت بیش از ۵۰۰ نفر در هر دوره برای اسکان زائران حرم امام رضا(ع) را فراهم می‌کند.

۷۲۱۲/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =