۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۴
کد خبرنگار: 750
کد خبر: 83412761
۰ نفر

برچسب‌ها

شاهرود میزبان مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی کشور شد

شاهرود- ایرنا - رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود گفت: بیست و یکمین دوره مسابقات مچ‌اندازی قهرمانی باشگاه‌های کشور از هشتم تا یازدهم مرداد ۹۸ در شاهرود برگزار می شود.

مجید محمدی شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: برگزیدگان این دوره از مسابقات به اردوی تیم ملی برای شرکت در مسابقات جهانی ۲۰۱۹ کشور رومانی راه پیدا خواهند کرد.

محمدی با بیان اینکه شرکت کنندگانی از سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور دارند ، تصریح کرد: ۳۰۰ شرکت کننده روز سه شنبه این هفته وزن کشی خواهند کرد.

وی محل برگزاری این دوره از مسابقات را سالن آمفی تئاتر شرکت زغال سنگ البرز شرقی اعلام کرد و اظهار داشت: این دوره از مسابقات در رده های سنی جوانان ، امید ، معلولین ، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ، ادامه داد: این دوره از مسابقات به همت اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان ، اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود ، هیات بدنسازی استان سمنان ، هیات بدنسازی شهرستان شاهرود ، شهرداری شاهرود ، فرمانداری ویژه شهرستان شاهرود ، شورای اسلامی شهرستان شاهرود ، کانون بسیج و ورزشکاران شاهرود برگزار می شود.

 شهرستان شاهرود دارای ۱۵ هزار ورزشکار سازمان یافته است. 

۱۰۲۳/۶۱۶۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط