۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۱۶
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83412742
۰ نفر

برچسب‌ها

شرکت یک هزار و ۴۲۷ استاد علوم پزشکی گیلان در ضیافت اندیشه

رشت - ایرنا - دبیر هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: از ابتدای اجرای طرح ضیافت اندیشه این دانشگاه، یک هزار و ۴۲۷ استاد و نخبه دانشگاه علوم پزشکی استان در این طرح شرکت کردند.

فردین مهرابیان روز شنبه در حاشیه برگزاری دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی از سال ۸۹ در این استان به اجرا درآمد و امسال دهمین دوره برگزاری این طرح است.

وی بیان داشت: در این مدت کارگاه های مختلفی از جمله سبک زندگی اسلامی، اصول تعیلم و تربیت، مبانی سیاسی اسلام، اخلاق حرفه ای و سبک زندگی اسلامی برای شرکت کنندگان در این طرح برگزار شده است.

وی با بیان این که در برگزاری دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی استان گیلان از امروز (شنبه) ، ۱۲۷ نفر شرکت دارند، اظهار داشت: رفع شبهات، تبادل اندیشه بین اساتید و نخبگان شرکت کننده در این طرح در دو موضوع سبک زندگی اسلامی و اخلاق حرفه ای از اهداف برگزاری این دوره است.

مهرابیان با بیان این که در برگزاری دهمین دوره این طرح، ۱۳ نفر از اساتید دانشگاه فرهنگیان و یک استاد از دانشگاه شاهرود مهمان هستند، گفت: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در برگزاری طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان این دانشگاه یکی از منظم ترین دانشگاه های کشور است.

وی با اشاره به برگزاری شصت و یکمین نشست اساتید و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی گیلان در حاشیه اجرای این طرح ، خاطر نشان کرد: کلاس های دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه اساتید و نخبگان این دانشگاه از ساعت ۳۰: ۸ تا ۱۲ در دو پانل برگزار می شود و از ساعت ۱۲ تا ۱۳ مسایل برنامه های فرهنگی در نظر گرفته شده است. 

طرح ضیافت اندیشه ویژه استادان و نخبگان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان تا چهارشنبه هفته  جاری در دانشکده پرستاری و مامایی شهید بهشتی رشت ادامه دارد.

۷۲۸۶/۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =