۵ هزار متر مربع سایه بان در مرز مهران ساخته می شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: برای اربعین پنج هزار متر مربع سایه بان در مرز مهران ساخته می شود

به گزارش ایرنا، قاسم سلیمانی دشتکی در سفر به شهر مهران پس از حضور در میز خدمت این شهرستان در حاشیه این برنامه گفت: سفر به مهران با سه هدف صورت گرفت که اولین هدف از این سفر بررسی میدانی مسیر ایلام به مهران بود.

وی در ادامه با اشاره به این مطلب که برنامه ریزی کرده بودیم قبل از اربعین هر دو هفته یک بار از این مسیر بازدید کنیم، افزود: این برای سومین بار است که از مسیر ایلام به مهران بازدید بعمل می آید.

استاندار ایلام با اعلام رضایت از روند آماده سازی پروژه های اربعین گفت؛ ان شاء الله قبل از اربعین قسمت اعظم این پروژه ها آماده خواهد شد. 

وی ادامه داد: در پروژه های اربعین پیشرفت های خوبی صورت گرفته و اعتبارات خوبی هم از طریق سازمان برنامه و بودجه کشور اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اختصاص ۳۰ میلیارد تومان در سفر هئیت بلند پایه اقتصادی به پروژه های مسیر ایلام به مهران گفت: به دنبال تکمیل این پروژه هستیم و امیدواریم قبل از اربعین نقاط کور و مشکل دار طرح ها برطرف شود.

سلیمانی دشتکی در ادامه به احداث ۵ هزار متر مربع سایه بان و ۶۰۰ چشمه سرویس بهداشتی در حال ساخت در پایانه مرزی مهران اشاره کرد و افزود: نکته ی مهم دیگر بحث پایانه برکت است که سال قبل ترافیک بسیار شدیدی داشت و امسال با ایجاد زیرگذر در ابتدای شهر و انتهای کنارگذر غربی تلاش می شود تا از بار ترافیکی کاسته شود.

نماینده عالی دولت در استان به برگزاری میز خدمت در شهر مهران اشاره داشت و ادامه داد: همزمان با سراسر استان با تعدادی از مسئولین استان و شهرستان توفیق داشتیم که در خدمت نمازگزاران شهر مهران باشیم.

وی عنوان کرد: در مجموع امروز بیش از ۳۰۰ نامه مردم شهر مهران را دستور دادیم که مشکلات این عزیزان برطرف شود.

نماینده عالی دولت در استان ابراز داشت: علاوه بر دستوراتی که برای مشکلات مردم داده می شد در مواردی با مدیران دستگاههای مربوطه تماس تلفنی داشتم و درخصوص رفع مشکلات مردم توصیه هایی را صورت دادیم.

7177

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =