پرسپولیس مهاباد به اولین برد خود رسید

مهاباد- ایرنا- تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد در ادامه هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان غربی برابر هیات فوتبال شوط به نخستین برد خود رسید.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان‌غربی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با برگزاری پنج دیدار در شهرهای ارومیه، مهاباد و میاندوآب به پایان رسید.

حسین نیرویار اضافه کرد: در این هفته پرسپولیس حاجی‌خوش مهاباد با نتیجه پر گل پنج بر یک مقابل میهمان خود تیم هیات فوتبال شوط به پیروزی دست یافت و به اولین سه امتیاز خود در این رقابت‌ها رسید.

وی گفت: در سایر دیدارها شهرداری پیرانشهر با نتیجه چهار بر یک مقابل میزبان خود تیم نوشین ارومیه مغلوب شد؛ شهرداری گوگ تپه با نتیجه ۲ بر یک نوژین بهار ارومیه را در مهاباد مغلوب کرد، دیدار تیم‌های کارگران میاندوآب و کیله‌شین اشنویه با تساوی یک بر یک به پایان رسید و نود ارومیه نیز با ۲ گل مقابل شهرداری محمدیار به برتری دست یافت.

نیرویار اضافه کرد: در پایان هفته پنجم این رقابت‌ها تیم‌ کیله شین اشنویه با ۱۱ امتیاز در جایگاه نخست و تیم نوژین ارومیه نیز با ۲ امتیاز در قعر جدول این رقابت ها حضور دارند.

وی ادامه داد: هفته ششم این رقابت‌ها جمعه / ۱۱ مردادماه / تیم‌های شهرداری محمدیار، کیله شین اشنویه، نوژین بهار ارومیه، شهرداری پیرانشهر و نوشان ارومیه به ترتیب از تیم‌های گوگ تپه مهاباد، نود ارومیه؛ هیات فوتبال شوط، کارگران میاندوآب و پرسپولیس حاجی خوش مهاباد میزبانی خواهند کرد.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم این مسابقات به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته سه کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۶۱۸۵/

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =