۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۸
کد خبرنگار: 2126
کد خبر: 83412193
۰ نفر

برچسب‌ها

یکهزار ظرفیت جدید به توقفگاه های حرم مطهر رضوی افزوده شد

مشهد- ایرنا- همزمان با روز زیارتی ویژه حضرت امام رضا (ع) و به منظور افزایش رفاه حال زائران بارگاه منور رضوی، یک هزار ظرفیت جدید در توقفگاه های حرم مطهر رضوی ایجاد شد.

معاون عمرانی موقوفات آستان قدس رضوی روز جمعه در این باره گفت: حسب تأکید و موافقت تولیت آستان قدس رضوی به منظور فراهم آوردن شرایط زیارت آسان زائران بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا (ع)، بخشی از اراضی پروژه‌ های باغ رضوان در نزدیک‌ ترین مکان به حرم مطهررضوی، برای توقفگاه یک هزار خودرو اختصاص یافت.

خلیل اکبری با تشکر از  مساعدت شهرداری و فرمانداری مشهد افزود: این توقفگاه ها از امروز مصادف با روز زیارتی حضرت امام رضا(ع) تا هفتم آبان ماه سالروز شهادت امام هشتم (ع) و پایان ماه صفر در اختیار زائران خواهد بود.

به گزارش ایرنا در مجموعه بارگاه مقدس امام هشتم (ع)، سه توقفگاه برای ارائه خدمات به خودروهای زائران، سه توقفگاه برای ارائه خدمات به موتورسیکلت و دوچرخه و یک توقفگاه نیز برای استفاده خودروهای خدمه و کارکنان حرم مطهر رضوی پیش‌بینی شده است.

در حال حاضر در مجموع برای حدود ۱۸۰۰ دستگاه خودرو متعلق به زائرین در سه توقفگاه، ۶۰۰ دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه و ۴۳۰ دستگاه خودرو متعلق به خدمه و کارکنان حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) خدمات توقفگاهی در بارگاه ملکوتی ثامن الائمه (ع) ارائه می‌ شود.

۷۴۸۹/۶۰۵۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =