فرمانده سپاه:آماده مشارکت با دولت برای خدمت درمسجدسلیمان هستیم 

اهواز -ایرنا- فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: سپاه آمادگی خود را برای مشارکت با دولت برای خدمت به مردم آسیب دیده مسجدسلیمان و کاهش دغدغه های مردم این منطقه اعلام می کند. 

به گزارش ایرنا سرلشکر حسین سلامی عصر جمعه در محل سپاه شهرستان مسجدسلیمان با اشاره به بازدید از مناطق زلزله زده این شهرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از حادثه زلزله دراین شهرستان، از مناطق آسیب دیده بازدید به عمل آمد و مسائل و مشکلات مردم را از نزدیک مشاهده کردیم.

وی افزود: همچنین در جلسه ای که با حضور مسئولان این شهرستان برگزار شد آخرین تصمیمات در زمینه بازسازی منازل و مدارس آسیب دیده گرفته شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: با توجه به شرایط موجود سپاه پاسداران با تمام ظرفیت و ابزار و تجهیزات خود در قالب قرارگاه خاتم الانبیا فعالیت خود را در این منطقه آغاز کرده است.

وی بیان کرد : گروه های جهادی و بسیج سازندگی در حال حاضر در این شهرستان حضور داشته و در زمینه احداث و بازسازی منازل آسیب دیده شبانه روز پای کار هستند.

سرلشکر سلامی اظهار داشت: با توجه به حمایت های مالی مرکز برای کمک به مردم مسجدسلیمان، امید می‌رود هر چه سریعتر منازل آسیب دیده ترمیم شوند و مردم به شرایط زندگی عادی خود باز گردند.

وی تصریح کرد : سپاه پاسداران در کنار دولت اقدامات موثری را در دستور کار دارد و پروژه های مهمی را در این منطقه تعریف کرده است امید است با تامین اعتبارات مناسب و روند اجرایی این پروژه ها سرعت بیشتری به خود بگیرد.

سرلشکر حسین سلامی روز پنج‌شنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت آسیب دیدگان ناشی از سیل خوزستان از مناطق بامداژ و حمیدیه بازدید کرد و روز جمعه نیز برای بررسی آخرین وضعیت زلزله زدگان مسجدسلیمان از مناطق مختلف این شهرستان دیدن کرد.

۹۵۹۴/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =