۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۵۸
کد خبرنگار: 1154
کد خبر: 83411958
۰ نفر

برچسب‌ها

نماز جمعه، ایران را در برابر دشمنان بیمه کرد

یزد- ایرنا- امام جمعه میبد گفت: مبانی توحید و معارف الهی با صف‌های به پیوسته نماز جمعه مورد تقویت قرار گرفت و از پایگاه‌های توحید ، مقاومت در برابر دشمن جوشید و کشور در مقابل آسیب ها بیمه شد.

حجه الاسلام والمسلمین علیرضا اعرافی در خطبه های این هفته نماز جمعه  با اشاره به سالگرد برپایی نماز جمعه افزود: چهل سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گذشت و از برکات انقلاب اسلامی برپایی قاعده مند و عمومی نماز جمعه در طول سالهای گذشته در سراسر ایران  بود ، صفوف برپا شده نماز جمعه سرچشمه فیض الهی گردید و به مدد این صفوف دفاع مقدس را اداره و در مقابل دشمنان ایستادگی کردیم.

وی یادآور شد: شکوه برپایی نماز جمعه میبد به حدود ۶ سال قبل از انقلاب به امامت مرحوم آیت الله اعرافی می رسد که باید برای ایشان و همه خادمان نماز جمعه و نمازگزاران که از دنیا رفته اند طلب غفران و علو درجات و برای همه نمازگزاران و خادمین پا به رکاب دیروز و امروز ، آشکار و نهان در سراسر ایران و جهان که در خدمت برگزاری این فریضه شریف بوده اند ، تشکرو آرزوی توفیق کرد.

امام جمعه میبد تعداد خطبه های خوانده شده توسط خودش را تا به امروز ۹۲۶ خطبه در ربع قرن گذشته اعلام کرد و افزود : شاید نزدیک به همین تعداد نیز توسط ائمه موقت نماز جمعه  و نیز آیت الله اعرافی ایراد شده باشد .

وی تصریح کرد: همه افتخار نماز جمعه برای نمازگزاران است و انتظار می رود هر هفته به شکوه ظاهری و محتوایی نماز حمعه به عنوان مشعل هدایت برای همه امت اسلام افزوده شود.

۹۹۳۴/ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =