۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۴
کد خبرنگار: 1031
کد خبر: 83411061
۰ نفر

برچسب‌ها

برخورد کامیون و وانت در جاده تیران یک کشته داشت

اصفهان – ایرنا - برخورد یک دستگاه کامیون بنز با یک وانت مزدا روز پنجشنبه در جاده تیران – نجف آباد یک کشته و 2 مجروح بر جا گذاشت.

رییس پلیس راه استان اصفهان در گفت و گو با ایرنا افزود: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تصادف وانت مزدا با کامیون بنز در محور "تیران-نجف آباد"، روبه روی شهرک صنعتی "نهضت آباد" بلافاصله گشت پلیس راه "نجف آباد" به محل اعزام شد.

سرهنگ حسین پورقیصری افزود: متاسفانه در اثر این حادثه رانندگی راننده وانت مزدا به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و ۲ سرنشین این خودرو نیز مجروح شدند.

وی اضافه کرد: علت وقوع این حادثه رانندگی توسط کارشناسان تصادفات جاده ای پلیس راه نجف آباد در دست بررسی است و اعلام خواهد شد.

رییس پلیس راه اصفهان به رانندگان توصیه کرد: با سرعت مجاز و مطمئنه رانندگی کنید و هنگام رانندگی از عجله و شتاب بپرهیزید تا ان شاءالله شاهد وقوع حوادث تلخ جاده ای نباشیم.

بر اساس آمار موجود، سالانه ۱۷ هزار نفر در اثر سوانح جاده‌ای به خصوص در جاده‌های کویری کشور جان خود را از دست می‌دهند و ۲۵۰ هزار نفر نیز مصدوم می‌شوند.

دو هزار و ۴۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۵ هزار و ۴۰۰ کیلومتر بزرگراه و ۲۳ هزار و ۸۰۰ کیلومتر راه اصلی در کشور وجود دارد، همچنین حدود ۴۷ هزار و ۲۶۳ کیلومتر مربع از مساحت ایران در زمره بیابان و کویر به ویژه در مرکز کشور قرار می‌گیرد.

استان اصفهان دارای ۱۱ هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه شامل ۳۹۹ کیلومتر آزاد راه، یکهزار و ۶۵۹ کیلومتر بزرگراه، ۲ هزار و ۷۹۱ کیلومتر راه همسنگ و ۲۹ کیلومتر آزاد راه است.

۶۹۹۴/6026/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =