۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۶
کد خبرنگار: 1361
کد خبر: 83410974
۰ نفر

برچسب‌ها

مسیر شورای دانش آموزی در راستای گام دوم انقلاب است

اصفهان- ایرنا- مدیرکل فرهنگی و هنری و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: مسیری که شورای دانش آموزی انتخاب کرده در راستای گام دوم انقلاب است.

علی رمضانی روز پنجشنبه در مراسم پایانی  همایش ملی شوراهای دانش آموزی منتخب سراسر کشور در اردوگاه شهید بهشتی اصفهان افزود: از شورای دانش آموزی و کارشناسان مسئول انتظار دارم  مطالبه گر باشند تا کنش گر اجتماعی بودن را رقم بزنند.

وی از برگزاری اولین انتخابات شورای دانش آموزی به صورت الکترونیکی در سال آینده خبر داد و افزود :باید کمک‌هایی صورت بگیرد که شورای دانش آموزی که رکن تصمیم ساز و اصلی مدارس است فعال‌تر و تصمیم گیرتر عمل کند.

مدیرکل آموزش و پرورش اصفهان نیز گفت: هنر وزارت آموزش و پرورش در این است که همایش‌ها و آرزوهای دانش آموزی را به جریان هدفمند زنده و تمرین یادگیری تبدیل کرده است.

محمد اعتدادی با بیان اینکه آموزش مبتنی بر سند تحول بنیادین است، گفت: مسیر توسعه از آموزش و آموزش وپرورش می‌گذرد نه صنعت، انرژی اتمی، دموکراسی و نفت و

 امروز شاهد گام برداشتن در این راستا هستیم.

  همایش ملی شوراهای دانش آموزی برتر استان‌ها به مدت ۲ روز در استان اصفهان برگزار شد.

در این همایش کارگاه‌های مهارت‌آموزی ویژه‌ای با عنوان آشنایی با فضای مجازی، حقوق شهروندی، امداد و نجات و گفتمان‌های دانش‌آموزی (کرسی‌های آزاداندیشی) و برنامه‌های فرهنگی، ورزشی و فوق‌برنامه قرآنی با عنوان شبی با قرآن و جنگ شادی برپا شد.

٩٩١٣ / ۶۰۲۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =