۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۹
کد خبرنگار: 2961
کد خبر: 83410758
۰ نفر

برچسب‌ها

 سه سارق حرفه‌ای در بافق دستگیر شدند

یزد - ایرنا - فرمانده منطقه‌ انتظامی بافق گفت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان، سه‌سارق حرفه‌ای منزل، اماکن خصوصی و داخل خودرو را دستگیر کردند.

سرهنگ محمد کمالی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بافق با اطلاع از چند فقره سرقت در زمان‌های مختلف در شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران با اقدامات فنی و پلیسی و بررسی و تحقیقات لازم، با موفقیت، سارقان حرفه‌ای و سابقه دار را شناسایی، دستگیر و به یگان انتظامی انتقال دادند.
این مسئول انتظامی بیان کرد: در بازجویی از سارقان محرز شد آنها اقدام به پنج فقره سرقت سیم و کابل از منزل نیمه‌ساز، سرقت محتویات داخل خودرو و سرقت میلگرد و آهن آلات از اماکن خصوصی در حال ساخت کرده اند.
فرمانده منطقه‌انتظامی بافق با بیان اینکه تعین ارزش اموال مسروقه در دست بررسی است خاطر نشان کرد: با تکمیل شدن پرونده، متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

وی از کشف ۲ دستگاه موتورسیکلت سرقتی نیز خبر داد و افزود: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و به دنبال سرقت چند دستگاه موتورسیکلت ماموران پلیس اگاهی این شهرستان تحقیقات خود را برای کشف این وسائل نقلیه سرقتی آغاز کردند.

کمالی با بیان اینکه موتورسیکلت‌های سرقتی پس از طی مراحل قانونی به صاحبان تحویل شد تاکیدکرد: شهروندان برای پیشگیری از سرقت وسایل نقلیه، آن را به تجهیزات ایمنی و بازدارنده مجهز کنند.

از ابتدای سال تا کنون بیش از ۱۰ مورد کشف مواد مخدر در اوزان کم، سرقت و قاچاق کالا در شهرستان بافق وجود داشته است.

مرکز شهرستان ۵۰ هزار نفری بافق در فاصله ۱۱۰ کیلومتری جنوب شرق یزد قرار دارد.

۷۵۴۳/‏ 6197

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =