۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۷:۵۸
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83410689
۰ نفر

برچسب‌ها

تقویت جایگاه تشکل های کارگری، وظیفه مسئولان است

قزوین - ایرنا - تشکل های کارگری می توانند در حل مشکلات این قشر و دغدغه های کارفرمایان کمک حال دولت باشند و مدیران دستگاه ها باید برای تقویت جایگاه آنها تلاش کنند.

استاندار قزوین شامگاه چهارشنبه در دیدار با مسئولان انجمن‌های صنفی کارگری استان که در دفتر استاندار برگزار شد، اظهار داشت: تشکل‌های کارگری استان قزوین در کشور سرآمد هستند و می‌توانند به عنوان یک ظرفیت مناسب برای حل مشکلات این گروه مورد توجه قرار گیرند.
عبدالمحمد زاهدی افزود: گاهی اوقات نگاه برخی به تشکل‌های کارگری به صورت ابزاری و برای زمان انتخابات است که این کار پسندیده نیست و باید مردم همیشه برای مسئولان مهم باشند و مورد تکریم قرار گیرند.
این مسئول گفت: اعتقاد دارم وجود تشکل‌ها در حوزه کارگری می‌تواند مطالبات کارگری را ساماندهی کرده و به صورت اصولی مشکلات آنها را منعکس کند و وقتی یک تشکل رسمی کارگری نزد مدیران ارشد کشور و استان صحبت می‌کنند پذیرفته می‌شود و مانند تجمع مورد سو استفاده قرار نمی‌گیرد.
وی اضافه کرد: باید تشکلهای کارگری را جدی گرفته و در فضایی آرام دغدغه‌های آنها را پیگیری کنیم چون این تشکل ها می‌توانند در حل مشکلات کارگری و کارفرمایی کمک حال دولت باشند.
استاندار قزوین توجه به مشکلات کارگران را از وظایف مدیران و خود دانست و اظهار داشت: اقتصاد کشور مرهون تلاش کارگران است و باید کمک کنیم تا مشکلات آنها حل شده و حق آنها داده شود.
استاندار در خصوص اختصاص مکانی برای تشکل‌های صنفی کارگری و ایجاد تسهیلات بیشتر برای استفاده از مکان‌های ورزشی برای کارگران استان قول مساعد داد.
در این دیدار ابوالفضل فتح اللهی رئیس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور و قزوین، علی اکبر سیار مه نایب رئیس کانون، سید رضا محمدی دبیر کانون انجمن های صنفی کارگران استان، صادق دلشاد عضو هیات مدیره کانون و جواد دادایی نماینده هیات مدیره بخش صنعت حضور داشتند.
۶۱۰۱

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =