۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۰
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83410605
۱ نفر
صادقی: برای بردن پرسپولیس انگیزه زیادی داشتیم

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی داشتیم و به خاطر این پیروزی به بازیکنانم تبریک می گویم.

«ابراهیم صادقی» پس از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس و صعود شاگردانش به فینال جام شهدا اظهار داشت: اینکه در جام شهدا شرکت کنیم پیشنهاد مدیران باشگاه بود و البته از این اتقاق خوشحال هستیم که سهمی کوچک در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای عزیز ایران داشته باشیم.

وی افزود: ما تمرینات خود را خیلی خوب و در زمانی مناسب شرع کردیم و برای رسیدن به شرایط ایده آل طبق برنامه تنظیمی که تدوین کرده ایم پیش می رویم.

سرمربی سایپا خاطرنشان کرد: در فصل نقل و انتقالات ما بیش از ۱۷ بازیکن را از دست دادیم و تلاش کردیم بر اساس شرایط و نیازهایی که داریم تیم را برای لیگ نوزدهم ببندیم.

صادقی تصریح کرد: پرسپولیس نیز همچون سایپا تمریناتش را دیر شروع کرد و در نیمه دوم بازیکنان اصلی خود را به زمین فرستاد. این مسابقه برای دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار بود.

وی تاکید کرد: وقتی جلوی تیم بزرگی چون پرسپولیس بازی می‌کنید باید مراقب باشید و در دفاع تمرکز کافی داشته باشید. آنها با تجربه هستند و می‌توانند از غفلت شما نهایت استفاده را ببرند.

صادقی ادامه داد: مقابل پرسپولیس انگیزه زیادی داشتیم و به خاطر این پیروزی به بازیکنانم تبریک می گویم.

سرمربی تیم فوتبال سایپا در پایان گفت: اینکه زمان شروع مسابقات لیگ برتر مشخص نیست اتفاق بدی است. سازمان لیگ برنامه را به ما داده بود و طبق آن برنامه خود را تنظیم کردیم. این‌طور نیست که در دو هفته بیاییم و بگوییم ورزشگاه‌ها را باید تجهیز کنیم. چه کسی ورزشگاه‌ها را باید درست کند؟ استادیوم‌ها که برای باشگاه‌ها نیست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =