افزایش خط پروازی به استان اردبیل پیگیری می‌شود

اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل گفت: تلاش می‌کنیم با مشارکت سرمایه‌گذاران خطوط پروازی در استان را افزایش دهیم.

اکبر بهنامجو  چهارشنبه در دیدار با مدیرعامل هواپیمایی کیش ایر گفت: این شرکت هواپیمایی می‌تواند با مشارکت سرمایه‌گذاران استان برای برقراری خط پروازی در اردبیل اقدام کند.

وی بیان کرد: سرمایه گذاران برای تسهیل در رفت و آمد خواهان گسترش پروازها در استان هستند و آمادگی لازم برای مشارکت در این خصوص دارند و سرمایه‌گذاران استان با مشارکت در تامین هواپیما می توانند با شرکت کیشایر همکاری کنند.
استاندار اردبیل با بیان اینکه در برخی فصول سال امکان پرواز در استان به تعداد بیشتر در طی روز وجود ندارد، افزود: در طول بهار و تابستان و اوایل پاییز به دلیل مساعد بودن وضعیت جوی جریان چند پرواز در روز ممکن است.
بهنامجو  با اشاره به سرمایه‌گذاری‌های کلان در حال اجرا در استان از قبیل احداث کارخانه کریستال در نزدیکی فرودگاه اردبیل اشاره کرد و گفت: برخی سرمایه‌گذاران کم بودن خطوط پروازی  را یکی از علتهای عدم حضور خود در استان اعلام میکنند.

مدیر عامل هواپیمایی کیش ایر نیز در این نشست ضمن استقبال از پیشنهاد همکاری برای دایر کردن خط پروازی در استان اردبیل گفت: در صورت تامین نقدینگی از طریق تسهیلات و با مشارکت سرمایه گذاران برای خرید یا اجاره هواپیما این شرکت آمادگی لازم برای افزایش خط پروازی  دارد.

6016/3006

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =