۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۸
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83410590
۰ نفر

برچسب‌ها

اعطای امان نامه به شش نفر در هرمزگان

بندرعباس- در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باب رحمت و بخشش بر اساس آموزه‌های الهی به روی افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده اما ابراز ندامت و پشیمانی نموده‌اند، باز است و در همین راستا نیز به شش نفر در هرمزگان از سوی دستگاه قضایی امان نامه اعطا شد.

افراد متقاضی دریافت امان نامه از دولت جمهوری اسلامی که شرایط لازم و قانونی برای اخذ امان نامه را داشته باشند، باید ضمن ابراز ندامت، تقاضای کتبی خود را شخصاً از طریق نیروهای امنیتی، انتظامی، قضائی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌های محل برای دبیرخانه کمیسیون اعطای امان نامه استان به منظور بررسی و اقدامات بعدی ارسال کنند.

در چنین شرایطی تدبیر و عقلانیت حکم می‌کند کسانی که روزگاری در مسیر تاریک و شوم جرم و هنجارشکنی قدم گذاشته بودند، اکنون با حرکت در مسیر زندگی سالم فردی و اجتماعی، پنجره‌های جدیدی از حیات مادی و معنوی را به روی خود و خانواده‌هایشان باز کنند.

استاندار هرمزگان عصر چهارشنبه در نشست کمیسیون امان‌نامه استان هرمزگان اظهار داشت: به شش نفر از افرادی که در گذشته مرتکب جرم شده بودند، اما اظهار ندامت و پشیمانی خود را به صورت مکتوب به دستگاه‌های امنیتی، انتظامی، قضائی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها اعلام نمودند، امان نامه اعطا شد.

فریدون همتی تصریح کرد: خوشحالیم که این افراد به دامن جامعه بازگشتند و با ابراز ندامت از جرایمی که در گذشته مرتکب شده‌اند، بار دیگر زندگی عادی خود را آغاز نمودند.

وی تصریح کرد: پیام ما برای دیگر افراد مشابه نیز این است که در صورت مراجعه به دستگاه‌های امنیتی، انتظامی، قضائی، فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها و ابراز ندامت و پشیمانی به صورت مکتوب، به آنها کمک خواهیم کرد تا به آغوش جامعه بازگردند.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =