مجلس گرانی کالاهای اساسی را با حضور وزیرجهاد کشاورزی بررسی می کند

تهران - ایرنا - عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از جلسه غیرعلنی پارلمان با محمود حجتی حضور وزیر جهاد کشاورزی برای بررسی وضعیت قیمت کالاهای اساسی در روز یکشنبه هفته آینده خبرداد.

« اکبر رنجبرزاده » به خبرگزاری خانه ملت گفت: براساس تصمیم هیات ‌رئیسه مجلس، مقرر شده تا هفته آینده موضوع نحوه توزیع کالاهای اساسی و نیز قیمت این کالاها در بازار با حضور آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه جلسه هفته آینده مجلس برای بررسی وضعیت کالاهای اساسی با حضور وزیرجهاد کشاورزی به صورت غیرعلنی برگزار خواهد شد، اظهارداشت: این جلسه روز یکشنبه هفته آینده (6 مرداد) و پیش از جلسه علنی مجلس برگزار می شود.

نماینده مردم اسداباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: رسیدگی به وضع معیشتی و اقتصادی مردم امری ضروری است که باید تمهیداتی برای آن اندیشیده شود، اقشار ضعیف و کم‌درآمد جامعه برای تأمین حداقل مایحتاج زندگی خود در تنگنا قراردارند.

عضو هیات ‌رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس تاکنون جلسات غیرعلنی و علنی متعددی پیرامون وضعیت قیمت کالاهای اساسی داشته که قرار است گزارش نهایی این جلسات، تهیه و در یکی از جلسات غیرعلنی قرائت شود.

رنجبرزاده تصریح کرد: گرانی کالاهای اساسی موجب شده تا سطح درآمد خانوار با مخارج آن همخوانی نداشته باشد، بنابراین وظیفه دولت، مجلس و همه دستگاه‌های مسئول در این حوزه است تا به این وضعیت رسیدگی کنند، جلسه غیرعلنی مجلس درباره وضعیت گرانی کالاهای اساسی نیز در همین راستا تشکیل می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =