۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۹
کد خبرنگار: 2232
کد خبر 83410542
۰ نفر

برچسب‌ها

یادواره شهدای ناجای گیلان در مصلای امام خمینی(ره) املش برگزار شد

رشت-ایرنا-یادواره شهدای ناجای املش وگیلان درمصلای امام خمینی(ره)املش برگزار شد.

رئیس بنیادآثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس کشور عصر چهارشنبه در مراسم  یادواره 13 شهیدناجای شهرستان املش و 445 شهید ناجای گیلان و شهیدحسن عشوری شهید مدافع امنیت کشور در مصلای امام خمینی(ره)شهر املش گفت:عظمت امروز نظام اسلامی ناشی از قدرت و عظمت شهداست.

سرداربهمن کارگر اظهار داشت: ما به نظام جمهوری اسلامی و رهبرمعظم انقلاب افتخار می کنیم ؛اگر امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی از قدرت پایداری برخوردار است و می تواندپیشرفته ترین پهبادجاسوسی آمریکا و دشمن اصلی نظام ما را ساقط کند و دشمن را مجبور به سکوت نماید و با قدرت اعلام کند هیچ تجاوزی را بی پاسخ نمی گذارد این امور ناشی از قدرت و عظمت شهداست.

وی ادامه داد:خدمت در نیروی انتظامی عزت،شرافت و افتخار می آورد و کارکنان نیروی انتظامی که برای امنیت جامعه تلاش می کنندهمان مجاهدان فی سبیل الله هستند.

سردارکارگر افزود:نکند عده ای آگاهانه یا ناآگاهانه نیروی انتظامی را به خاطر برخورد با اراذل ،اوباش ،بدحجابان وبی حجابان موردحمله قرار دهند زیرا این نیروها به وظیفه قانونی خویش عمل کرده و دشمن خلاف آنرا انتظار دارد؛نکند عده ای با حمله به نیروی انتظامی آب در آسیاب دشمن بریزند لذا نباید اجازه بدهیم امنیت و آرامش جامعه توسط عده ای سلب شود و خون شهداء پایمال گردد بلکه باید در اینگونه مواقع به فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی خوب عمل کنیم .

در این مراسم ابوذر بیوکافی با مداحی مردم رابه فیض معنوی رساند.

همچنین در پایان این مراسم به 13 خانواده شهید نیروی انتظامی وخانواده شهید عشوری شهیدمدافع امنیت تقدیر شد.

دراین مراسم جمعی از مسئوولان استانی،مسئولان شهرستانهای مختلف گیلان،مسئولان محلی،خانواده های معزز شهداء ومردم متدین حضور داشتند.

شهرستان املش با تقدیم 230 شهید و2 شهیدگمنام در 70 کیلومتری شرق مرکز گیلان واقع شده است.

7291 /6030

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =