۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۳۳
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83410537
۰ نفر
درخشش نوجوانان هرمزگان در رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی کشور

بندرعباس- ایرنا- تیم والیبال ساحلی نوجوانان هرمزگان در نخستین روز از رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی نوجوانان کشور عملکرد بسیار درخشانی داشت و قاطعانه در برابر هر دو حریف خود از آذربایجان شرقی و خراسان رضوی به پیروزی رسید.

تیم نوجوانان ساحلی هرمزگان سال قبل قهرمان کشور شد و امسال نیز برای دفاع از مقام قهرمانی به این رقابتها اعزام شده است.

رییس هیات والیبال هرمزگان عصر چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم هرمزگان با ترکیب ایمان شبیری و محمد معین حیدری نژاد و با هدایت علیرضا ذاکری در این رقابت ها حضور یافته است.

فریدون الهامی بیان داشت: این دوره از رقابت ها با شرکت ۵۰ تیم از سراسر کشور به میزبانی شهرستان بابلسر در استان مازندران از صبح امروز آغاز شده و تا چهارم مردادماه ادامه دارد.

وی افزود: تیم های شرکت کننده در این رقابت ها امروز در ۱۲ گروه چهار و پنج تیمی به مصاف هم رفتند که نماینده هرمزگان عملکرد بسیار خوب و درخشانی داشت.

الهامی بیان داشت: تیم نوجوانان ساحلی هرمزگان در گروه ب این رقابت ها با تیم های توابع تهران ۱، آذربایجان شرقی ۱، خراسان رضوی ۴ هم گروه است.

وی خاطرنشان کرد: تیم والیبال ساحلی نوجوانان هرمزگان امروز در هر دو بازی خود در برابر تیم های آذربایجان شرقی و خراسان رضوی چهار با نتیجه قاطع دو بر صفر به پیروزی رسید.

۷۱۹۸/۶۰۴۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =