تیم های منتخب نخستین دوره مسابقات سراسری جوشکاری کشور در اراک معرفی شدند

اراک - ایرنا - تیم های برتر نخستین دوره مسابقات سراسری جوشکاری کشور به میزبانی دانشگاه اراک عصر روز چهارشنبه معرفی شدند.

به گزارش ایرنا، در این دوره از مسابقات ۱۹ تیم از استان های مختلف کشور از جمله استان مرکزی، تهران، سمنان، اصفهان، آذربایجان شرقی، خوزستان، زنجان، قم، همدان و البرز و سایر استانها به مدت ۲ روز به میزبانی دانشگاه اراک با یکدیگر به رقابت پرداختند.

تیم suw از دانشگاه صنعتی سهند تبریز در این دوره از مسابقات به عنوان تیم برتر معرفی شد و تیم فنی و حرفه ای و تیم دانشگاه شهید چمران اهواز به ترتیب دوم و سوم شدند.

دبیر اتحادیه مهندسی مواد و متالوژی کشور در این نشست گفت: برگزاری ۶ رویداد ملی و عملی در سال جاری توسط این اتحادیه برنامه ریزی شده است.

«احمد رضا اکبری پور» افزود: هفته پایانی مرداد ماه امسال سومین دوره مسابقات تولید و بازیافت فلزات به میزبانی دانشگاه زنجان و هفته نخست شهریور ماه شانزدهین دوره مسابقات سراسر عملیات حرارتی و دومین دوره مسابقات بین المللی به میربانی دانشگاه باهنر کرمان برگزار می شود.

وی ادامه داد: مهر ماه امسال نیز هشتمین دوره مسابقات ریخته گری به میزبانی دانشگاه شهرکرد و آبان ماه چهارمین دوره مسابقات سراسری متالوگرافی به میزبانی دانشگاه امیر کبیر و شانزدهمین دوره همایش عملی دانشجویی مواد و متالوژیک کشور نیز به میزبانی دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار می شود.

معاون دانشجویی دانشگاه اراک نیز در این نشست گفت: مهارت آموزی، امید آفرینی و ایجاد شادی و نشاط بین دانشجویان و نسل جوان از جمله مهمترین اهداف برگزاری این مسابقات است.

«علیرضا بهرامی» افزود: امید است برگزاری این مسابقات گامی عملی در راستای تحقق شعار ارتباط صنعت و دانشگاه باشد.

وی ادامه داد: نقاط ضعف و قوت این مسابقات باید احصا و زمینه تقویت نقاط قوت و پیگیری لازم برای بهبود نقاط ضعف انجام شود.

نخستین دوره مسابقات جوشکاری کشور از یکم تا دوم مردادماه سال جاری به میزبانی دانشگاه اراک برگزار شد.

دانشگاه اراک با ۱۱۵ رشته تحصیلی دارای ۲۲۵ عضو هیأت علمی است.

۱۹۵۵/۳۰۷۵

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =