۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۳
کد خبرنگار: 948
کد خبر: 83410523
۰ نفر
وزیر صنعت از شهرک صنعتی شمس آباد ری بازدید کرد

شهرری- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) ضمن بازدید از شهرک صنعتی شمس آباد ری، ۲ طرح صنعتی و عمرانی را هم افتتاح و کلنگ زنی کرد.

به گزارش ایرنا، رضا رحمانی در این بازدید کلنگ احداث راه دسترسی دوم به شهرک صنعتی شمس آباد با هدف تسهیل دسترسی صنعتگران و کارگران را به زمین زد و مقرر شد این پروژه تا پایان بهمن ماه امسال با اعتباری بالغ بر ۲۱ میلیارد ریال به بهره برداری برسد.

همچنین کارخانه سازه‌های فلزی آسمانه با مساحت ۲ هزار و ۱۰۰ مترمربع با سرمایه گذاری ۵۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی بیش از ۱۰۰ نفر با حضور وزیر صمت به بهره برداری رسید.

وزیر صمت پس از بازدید با صنعتگران جنوب پایتخت در سالن اجتماعات شهرک صنعتی شمس آباد دیدار و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

سید فرید موسوی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی و محمد امامی امین معاون امور اقتصادی استانداری تهران و احمد اسماعیلی راد فرماندار ری را رضا رحمانی را در این بازدید همراهی کردند.

شهرک صنعتی شمس آباد با ۲ هزار و ۹۰۰ هکتار مساحت به عنوان بزرگترین شهرک صنعتی خاورمیانه در ۳۵ کیلومتری جاده تهران - قم بعد از مرقد مطهر امام خمینی (ره) واقع شده است.

شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب پایتخت واقع شده است.

۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =