۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۲۵
کد خبرنگار: 2181
کد خبر: 83410459
۰ نفر

برچسب‌ها

خدمت به مردم سرلوحه کار پلیس است

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، خدمت به مردم و امینت آفرینی برای آنها را سرلوحه کار پلیس برشمرد و گفت: رضایتمندی آحاد مختلف شهروندان مهمترین هدفی است که همکاران ما در بخش‌های مختلف انتظامی دنبال می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز چهارشنبه در بازدید از ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب، اظهار داشت: توفیق خدمت به مردم افتخار بزرگی است که نصیب من و همکارانم شده است.

وی با بیان اینکه امام راحل (ره) و رهبری معظم انقلاب خدمت به مردم را افتخار می‌دانند، گفت: فرمایشات این ۲ بزرگوار برای همه ما فصل الخطاب است و باید به آنها عمل کنیم.

سردار جاویدان تصریح کرد: همه کارکنان پلیس به عنوان سربازان ولایت نهایت توان و تلاش خویش را به کار گرفته تا با عمل به منویات رهبری، جامعه‌ای امن را برای شهروندان ایجاد کنند.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه امروز کرمانشاه یکی از امن ترین استان‌های کشور است، افزود: این امنیت جز با تلاش‌های شبانه روزی همکاران و مجاهدت‌های آنان حاصل نشده است.

وی با بیان اینکه درهای شهادت نیز همواره به روی مأموران پلیس باز بوده، گفت: سرگرد حاجی مرادی رئیس پلیس آگاهی اسلام آبادغرب یکی از افرادی بود که برای امنیت آفرینی و مبارزه با اشرار جان خود را فدا کرد تا مردم در آسایش باشند.

سردار جاویدان در پایان از تلاش‌های فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان اسلام آبادغرب نیز قدردانی کرد و گفت: رشد کشفیات سرقت، قاچاق، مواد مخدر و افزایش دستگیری‌ها نشان از همت بالای پلیس شهرستان است که جای قدردانی دارد.

همچنین در جلسه‌ای که با حضور فرماندار و اعضای شورای تأمین اسلام آبادغرب برگزار شد، آنها با تبریک انتصاب سردار جاویدان به عنوان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از تلاش‌های پلیس در راستای امنیت بخشی و ارائه خدمات متنوع به مردم قدردانی کردند.

۷۴۵۸/‏۸۰۶۶