۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۰۸
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83410449
۰ نفر

برچسب‌ها

 نفوذ در نظام، حربه اصلی دشمن است

یزد ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دشمنان به شدت در حال تلاش برای نفوذ در بخش‌های مختلف انقلاب هستند و در این مسیر هزینه‌های بسیاری انجام می‌دهند.

به گزارش عصر روز چهارشنبه روابط عمومی دفتر امام جمعه یزد، آیت الله محمدرضا ناصری در در دیدار با مدیران و کارکنان حراست ادارات استان افزود: یکی از مسائلی که دشمن به شدت بر روی آن تلاش می‌کند مسئله نفوذ است.

وی ادامه داد: نفوذ به این صورت نیست که یک دفعه و به صورت آشکار انجام شود بلکه به صورت بسیار نرم و آرام آرام اقدام به نفوذ می‌کند تا بتواند در جایی به اهدافی که برای خود ترسیم کرده برسد.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد خاطر نشان کرد: به عنوان نمونه اگر به مسئله حجاب نگاه کنیم می‌بینیم که ابتدا دشمن به چادر ایراد گرفت و پس از چند سال به بحث مانتو و مد ورود کرد و الان به اصل بحث حجاب ضربه می‌زند و تلاش می‌کند که حجاب را در ایران از بین ببرد.

ناصری تصریح کرد: دشمن از ابتدای انقلاب تا الان تلاش کرد که کم کم بحث تکبیر را از مراسم‌ها و نشست‌های ما حذف کند و به جای آن دست زدن که نه حرام است و نه کسی می‌تواند جلوی آن را بگیرد جایگزین کند تا به این صورت، به صورت خرد خرد، زمینه حذف اعتقادات مردم را هم فراهم کنند.

وی عنوان کرد: موضوع بعدی که دشمن در ارتباط با تخریب اعتقادات مردم انجام می‌دهد، هم‌نشینی افراد به ویژه جوانان با حیوانات و دور شدن آنها از خانواده‌هایشان است.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد ادامه داد: در حال حاضر بعضی افراد سگ را جایگزین فرزند برای خود می‌دانند و برخی افراد هستند که اصلاً به دنبال بچه‌داری و تربیت فرزند نمی‌روند و به جای آن به تبلیغات ماهواره‌ها عمل کرده و اقدام به نگهداری از سگ می‌کنند.

ناصری بر ضرورت تلاش برای حراست از ارزش‌های انقلاب توسط همه افراد جامعه تاکید کرد و افزود: همه افراد نسبت به حراست از انقلاب وظیفه دارند و نباید بگذاریم که دشمن بتواند به حرکات خزنده خود برای نفوذ ادامه دهد.

وی به بحث فرزند کمتر اشاره کرد و افزود: این موضوع یک اقدام بسیار اشتباه و خسارت بار برای انقلاب بود و قطعاً اگر برای آن کاری نکنیم، در آینده با مشکل جدی روبرو می‌شویم.

۷۵۳۶/ ۶۱۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =