۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۱۶
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83410415
۰ نفر
داورزنی: هنوز برای ثبت نام در انتخابات والیبال به جمع بندی نرسیده ام

تهران-ایرنا- «محمدرضا داورزنی» معاون ورزش قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: مردم ‌و کارشناسان به من لطف دارند اما هنوز برای ثبت نام درانتخابات فدراسیون والیبال به جمع بندی نرسیده ام.

محمدرضا داورزنی پس از جلسه با روسا و نائب رئیسان بانوان فدراسیون های ورزشی با بیان اینکه ابتدا در این جلسه سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو درباره این سفر توضیحاتی ارائه کردند، افزود: خوشبختانه اطلاعات خوبی از سوی رییس کاروان ایران مطرح شد. در ادامه نیز «سید رضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک نیز برنامه های فرهنگی این رویداد مهم را تشریح کرد.
وی افزود: جلسه بسیار خوبی بود و تمامی شرکت کنندگان در آن با مشکلات به خوبی آشنا شدند. از سوی دیگر حضور بانوان نایب رییس باعث شد آنان در جریان کامل اتفاقات قرار گیرند و دغدغه های خود را نیز مطرح کنند.
معاون وزیر ورزش ابراز امیدواری کرد: در پایان هر فصل در جلسات روسای فدراسیون های ورزشی نایب رئیسان بانوان نیز حضور داشته باشند تا گام بزرگی برای توسعه ورزش قهرمانی برداریم.
وی درباره انتخابات فدراسیون والیبال و اینکه دراین انتخابات شرکت می کند یا خیر نیزگفت: باید ببینیم چه کسانی ثبت نام می کنند و این در حالی است که تا بیستم برای ثبت نام فرصت داریم اما از نظر شخصی تصمیم جدی برای شرکت در این انتخابات ندارم.
داورزنی درباره اینکه آیا از معاونت قهرمانی وزارت ورزش استفعا کرده است نیز اظهار داشت: استعفایی در کار نیست و یک بار دیگر تاکید می کنم والیبال برای من و مردم مهم است اما به رغم محبت مردم هنوز برای ثبت نام به جمع بندی نرسیده ام.
داور زنی ادامه داد: به طور حتم دوست دارم درجایی باشم که اثر گذاری بهتری داشته باشم برهمین اساس امیدوارم تصمیم درستی دراین باره بگیرم.

دیدار تاج با اینفانتینو درباره پول های بلوکه شده فدراسیون فوتبال
معاون ورزش قهرمانی کشور در پاسخ به سوالی مبنی بر درخواست کمک ۱۰ میلیون دلاری فدراسیون فوتبال از وزارت ورزش تا زمانی که پول های بلوکه شده این فدراسیون در فیفا آزاد شود، نیز اظهارداشت: به طور حتم اگر قرار است پول های متعلق به فدراسیون فوتبال از فیفا به ایران منتقل شود از طریق فدراسیون ها که خصوصی هستند، این امکان آسان تر صورت می گیرد.
به گفته وی، وزارت ورزش جزو بدنه دولت است و دولت در تحریم های ناجوانمردانه دولت های استکباری قرار دارد. از این رو درخواست فدراسیون فوتبال برای کمک دولت به آزاد سازی مطالبات فدراسیون فوتبال را به دولت ارائه کرده ایم تا راهکار مناسب در این رابطه اتخاد شود.
معاون وزیر ورزش اضافه کرد: البته «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال با «جیوانی اینفانتینو» رییس فیفا دیدارهایی داشته و دنبال راهکار پول های بلوکه شده فدراسیون و باشگاه های ایرانی است.
داورزنی تاکید کرد: از طرفی وزارت ورزش این مقدار منابع مالی مازاد ندارد که به یک فدراسیون دهد. ما باید منابع محدود مالی خود را درآستانه کسب سهمیه المپیک بین فدراسیون های درگیر و پر شانس همانند والیبال، کاراته، بسکتبال، وزنه برداری، کشتی و تعداد دیگری از فدراسیون ها که شانس کسب سهیمه و مدال در المپیک دارند را به گونه ای توزیع کنیم که مشکلی بوجود نیاید و آنان اولویت اول ما هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =