۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۴۱
کد خبرنگار: 1794
کد خبر: 83410383
۰ نفر

برچسب‌ها

حفظ آرامش بازار  موجب تثبیت اشتغال پایدار می شود

قزوین - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین گفت:در سال رونق تولید تلاش می کنیم با همکاری اصناف آرامش بازار حفظ شده و گام های بلندی برای تثبیت اشتغال پایدار برداشته شود.

سعید نبیل روز چهارشنبه در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه اصناف که در سازمان صمت استان برگزار شد، افزود:اصناف نقش موثری در چرخه عرضه و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم دارند و باید با آگاهی از این نقش موثر برای ایفای رسالت های خود تلاش کنند.

این مسئول با اشاره به ضرورت دریافت مالیات از واحدهای صنفی در استان، افزود:دریافت مالیات برای توسعه کشور ضروری است ولی باید در چهارچوب عدالت مالیاتی صورت بگیرد تا امکان رقابت در بازار فراهم شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین با اشاره به گلایه واحدهای صنفی کوچک از نظام توزیع جدید، افزود:این نظام که توسط فروشگاه های زنجیره ای به کار گرفته می شود باید با برنامه ریزی همراه باشد تا کمترین میزان آسیب به اصناف خرده فروش تحمیل شود.

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت: اصناف کشور با توجه به محدودیت های موجود کشور خدمات ارزشمندی به مردم ارائه می کنند و زحمات آنها جای تقدیر دارد.
داود محمدی گفت: دولت با شناسایی مودیان جدید مالیاتی عدالت مالیاتی را برقرار کند تا از ورود فشار و آسیب به یک قشر و صنف خاص جلوگیری به عمل آید.

دیگر نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه گفت:تقویت اصناف در  کشور منجر به رضایتمندی در جامعه خواهد شد و باید دستگاه های مرتبط برای تقویت اصناف اقدام نمایند.

سیده حمیده زرآبادی گفت: در خصوص بخشودگی جرائم مالیاتی اصناف، پیشنهاد می شود اتاق اصناف با معرفی  افراد خوش حساب به کارگروه نسبت به بخشودگی جرائم اقدام کند.

۳۸ هزار واحد صنفی در استان قزوین فعالیت می کنند.

۶۱۰۱

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =