۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۵۹
کد خبرنگار: 2180
کد خبر: 83410374
۰ نفر
۶ نانوایی متخلف در مه ولات به تعزیرات حکومتی معرفی شدند

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار مه ولات از معرفی ۶ نانوایی متخلف به اداره تعزیرات حکومتی این شهرستان خبر داد.

مسعود رنجبر روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از خبازی‌های مه ولات طی گفت و گو با خبرنگار ایرنا، عمده تخلفات ثبت شده نانوایی‌های این شهرستان را کم فروشی، تعطیلی خارج از ساعت، رعایت نکردن مقررات بهداشتی و نامرغوب بودن نان‌های تولیدی ذکر کرد.

وی با انتقاد از وضعیت نابسامان برخی نانوایی‌ها گفت: بهبود کیفیت نان تولیدی در افزایش سلامت جامعه بسیار مؤثر است و متصدیان نانوایی ها باید در مراحل مختلف پخت و عرضه نان بسیار دقت کنند.

وی افزود: با توجه به نارضایتی مردم از کیفیت نامطلوب نان‌های تولیدی، نظارت مستقیم و غیرمستقیم بر واحدهای خبازی به طور مستمر در دستور کار است.

فرماندار مه ولات اظهار داشت: به منظور بررسی عملکرد نانوایی‌ها، جلوگیری از تخلف در این واحدها و احقاق حقوق مردم، نظارت و بازرسی از واحدهای خبازی با انجام گشت‌های مشترک در دستور کار است و با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

وی از اقشار مختلف مردم خواست در صورت مشاهده هر گونه تخلف در زمینه گرانفروشی، کم فروشی و تقلب در کسب، مراتب را با ذکر آدرس دقیق نانوایی به فرمانداری یا از طریق تماس با شماره تلفن گویای ۱۲۴ به اداره صنعت، معدن و تجارت اطلاع دهند.
شهر فیض آباد مرکز شهرستان مه ولات دارای ۱۸ نانوایی است که سه نانوایی آن آزادپز و ۱۵ نانوایی دیگر با آرد یارانه‌ای به مردم این شهر خدمات می‌دهند.

شهرستان ۵۰ هزار نفری مه ولات در ۲۰۷ کیلومتری مشهد قرار دارد.

۷۰۷۹/۹۸۷۸/‏۶۰۵۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =