۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۰
کد خبرنگار: 2297
کد خبر: 83410281
۰ نفر

برچسب‌ها

سارق ۴۰ تلفن همراه در بیمارستان میلاد دستگیر شد

تهران-ایرنا- رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر پایتخت گفت: سارق گوشی‌های تلفن همراه رانندگان مسافرکش پس از دستگیری به ۴۰ فقره سرقت اعتراف کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سرهنگ "ابراهیم قاضی پور" روز چهارشنبه افزود: از اوایل هفته گذشته سرقت موبایل با شیوه و شگردی عجیب در محدوده کلانتری ۱۳۷ شدت گرفت؛ براساس گفته‌های شاکیان که همگی راننده مسافرکش بودند سارق با جلب اعتماد آنها و گرفتن گوشی شأن برای برقراری تماس، اقدام به سرقت کرده است.

وی ادامه داد: یکی از راننده تاکسی‌ها در تحقیقات اولیه به مأموران عملیات کلانتری گفت: مردی خودرو بنده را به صورت دربستی کرایه کرد، او در همان ابتدای امر و با سوار شدن بر صندلی جلو، یک عدد کیف پاسپورتی که به نظر می‌رسید پر از پول باشد را روی داشبورد قرار داد و مدعی شد برای کمک به یکی از آشنایان خود اقدام خیری انجام داده و قصد دارد او را با دادن هزینه هنگفت عمل، سریعاً از بیمارستان مرخص کند.

رئیس کلانتری ۱۳۷ نصر تصریح کرد: شاکی مدعی بود، فرد مسافر نما بعد از رسیدن به مقصد در بیمارستان میلاد از خودرو پیاده شد و همچنان کیف را داخل خودرو رها کرده بود که از من درخواست گوشی همراه برای برقراری ارتباط با فردی کرد که بعد از دریافت گوشی، در کمال آرامش به سمت در بیمارستان رفت و من هم به خیال اینکه کیفش داخل خودرو است و باز می‌گردد به وی اعتماد کردم بدون اینکه متوجه شوم از در دیگر بیمارستان خارج شده است.

سرهنگ قاضی پور گفت: راننده در آخر متوجه شد که در کیف نیز چیزی نبوده و تمامی اقدامات مسافر قلابی برای جلب اعتماد او بوده است.

وی با بیان اینکه تیم عملیات کلانتری در محدوده بیمارستان میلاد مستقر شدند تا اینکه متهم هنگام اجرای سناریوی دیگری قبل از فرار شناسایی و دستگیر شد، ادامه داد: با توجه به مشخصات ظاهری که شاکی اعلام کرده بود، متهم از بین افراد مراجعه کننده به بیمارستان، شناسایی و دستگیر شد.

وی اضافه کرد: متهم در بازجویی‌های انجام شده به ۴۰ فقره سرقت به همین شیوه اعتراف کرد، این متهم ۴۱ ساله با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

تهرام/‏۳۰۳۶/‏

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =