۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۱
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 83410264
۰ نفر

برچسب‌ها

معاون وزیر:ایمنی جاده‌های استان اردبیل بسیار پایین است

اردبیل -ایرنا- معاون حمل‌ و نقل وزیر راه و شهرسازی گفت: جاده های استان اردبیل خطرناک بوده و دارای نقاط حادثه‌خیز و ایمنی بسیار پایین هستند.

شهرام آدم‌نژاد روز چهارشنبه در جلسه بررسی مشکلات راه‌های استان اردبیل افزود: در گذشته میزان تصادفات در جاده‌های استان کم بود ولی در سال‌های اخیر سوانح بیشتر شده و  نگرانی مردم را بیشتتر کرده است.

وی با بیان اینکه باید برای رفع نقاط حادثه‌خیز جاده‌های این استان تصمیم اساسی گرفته شود، اضافه کرد: راهکار اصلی این مشکل احداث بزرگراه و  اصلاح جادهها است .

او با تاکید بر اینکه در کنار  اصلاح  و احداث راهها می‌بایست تغییرات اساسی در رفتار رانندگی مردم و  مدیریت اورژانش و هلال احمر صورت گیرد،گفت: یک تیم کارشناسی مجرب و متخصص باید برای بررسی بیشتر علت وقوع تصادفات جادهای تشکیل شود تا این معضل آسیب شناسی شده و نسبت به رفع آن برنامهریزی و اقدام شود.

محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این جلسه گفت: برای ارتقای ایمنی جادههای استان تلاش میشود و مصمم هستیم امسال 60 کیومتر بزرگراه در استان احداث کنیم.

استان اردبیل ۱۳۷ کیلومتر بزرگراه، ۷۱۶ کیلومتر راه اصلی، ۷۰۲ کیلومتر راه فرعی و چهار هزار و ۷۳۸ کیلومتر راه روستایی دارد.

7110

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =