آزادراه خرم آباد - بروجرد سال آینده به بهره برداری می‌رسد

خرم آباد - ایرنا - فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: پیشرفت‌های بسیاری در آزاد راه خرم آباد - اراک صورت گرفته و می توان گفت که بخشی از این مسیر یعنی از بروجرد تا خرم آباد سال آینده بهره برداری خواهد شد.

به گزارش ایرنا سردار سرلشگر حسین سلامی عصر چهارشنبه در بازدید از طرح آزاد راه خرم آباد- اراک اظهار داشت: آزاد راه ۱۳۰ کیلومتری خرم آباد - اراک پروژه بسیار ارزشمندی است که در چهار مرحله تعریف شده و ۴۰ درصد از سرمایه گذاری آن بر عهده سپاه پاسداران است که در این خصوص باید گفت پیشرفت‌های بسیار چشمگیری در این مسیر صورت گرفته است.
وی در خصوص بازسازی منازل آسیب دیده ناشی از سیل پلدختر و معمولان نیز گفت: بیش از ۲ هزار واحد از منازل تخریب شده ناشی از سیل به سپاه پاسداران واگذار شده و امروز بخشی از این پروژه‌ها را بازدید کردیم، البته در روند ساخت و بازسازی این منازل می‌بایست سرعت بیشتری به کار گرفته شود همچنین در بحث تأمین وسایل ضروری منزل حادثه دیدگان نیز تصمیم‌هایی اتخاذ شده تا این اسباب و اثاثیه سریع‌تر به دست مردم برسد.

در زمان تحریم کشور پیشرفت فوق العاده ای کرده است
وی با بیان اینکه تحریم شرایط آسانی نیست افزود: اما ایرانیان همواره نشان داده ایم که در شرایط سخت و فشار بهتر رشد کرده و عملکرد بسیار بهتری داریم لذا در هر شرایطی ما به ساختن و سازندگی ادامه خواهیم داد و هیچ چیزی نمی‌تواند ما را از این مسیر منحرف کند.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: به دشمنان خود می‌گوییم برای ما فرقی نمی‌کند که تحریم‌ها را بردارند و یا آنها را ادامه دهند ما که تا به امروز از تحریم‌ها بهره‌های فوق العاده برده‌ایم بنابراین آنها باید بدانند زمانی ما را تحریم می‌کنند ما پیشرفت می‌کنیم زیرا بر استعدادهای درونی خویش با توکل بر خداوند حرکت می‌کنیم.
وی گفت: ما اسرار موفقیت را به دست آورده ایم که به فضل الهی همه اینها در جامعه ما مهیا و فراهم است.
۷۲۶۴ /۶۰۶۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =