دبیرکل اتحادیه فوتبال: حضور هواداران در دیدار پرسپولیس و سایپا مشخص نیست

تهران- ایرنا- دبیر کل اتحادیه فوتبال گفت: نظر فدراسیون فوتبال برگزاری دیدار پرسپولیس و سایپا بدون حضور هواداران است، اما شورای تامین می خواهد این دیدار با حضور هواداران برگزار شود و به همین دلیل هنوز چیزی مشخص نیست.

«علی محمد مرتضوی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص بلیت فروشی در دیدار پرسپولیس و سایپا در چارچوب رقابت های جام شهدا گفت: طبق صحبتی که با «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال داشتیم قرار شد این بازی بدون هوادار برگزار شود.

وی ادامه داد: البته نظر شورای تامین برگزاری این مسابقه با حضور هواداران است و به همین دلیل امروز بلیت های این مسابقه را چاپ کردیم.

دبیرکل اتحادیه فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا در نهایت این بازی با حضور هواداران برگزار می شود گفت: هیچ بلیتی فروخته نشده و منتظر نظرنهایی دراین باره هستیم. باید منتظر بمانیم تا به ساعت برگزاری دیدار پرسپولیس و سایپا نزدیک شویم تا وضعیت مشخص شود.

وی در مورد دلیل درخواست فدراسیون فوتبال برای برگزاری مسابقات جام شهدا بدون حضور هواداران، اظهار داشت: این موضوع را باید از خود تاج سئوال کنید اما آنچه که من می دانیم این است که به دلیل مشکلات سخت افزاری ورزشگاه شهرقدس این تصمیم از سوی فدراسیون فوتبال گرفته شده است.

مرتضوی تصریح کرد: دیدار شاهین شهرداری بوشهر و نیروزی زمینی از دقایقی دیگر آغاز می شود و هیچ هواداری هم خواهان حضور در ورزشگاه نبوده است، اما وضعیت برای دیدار پرسپولیس و سایپا مشخص نیست.

وی در مورد کنارگیری فولاد و ماشین سازی از حضور در جام شهدا گفت: متاسفانه این تیم ها حاضر به شرکت در این مسابقات نشدند و حتی فولاد شب گذشته این موضوع را به ما اطلاع داد و نیروی زمینی جایگزین این تیم شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =