۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۳۵
کد خبرنگار: 1258
کد خبر: 83410190
۰ نفر

برچسب‌ها

فرماندار پیشوا: مردم نباید چوب کم کاری و کوتاهی مسئولان را بخورند

تهران – ایرنا – فرماندار پیشوا با اشاره به کمبود آب در برخی از مناطق شهرستان گفت: مردم نباید به دلیل کوتاهی مسئولان با مشکل مواجه شده و چوب کم کاری آنان را بخورند.

به گزارش ایرنا، حسین عباسی روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: طی هفته های اخیر، مشکلاتی در حوزه آب شرب شهرستان پیشوا به وجودآمده بود که این مشکل با تعامل مسولان تا حدودی رفع گردید ولی با توجه به افزایش دمای هوا و میزان مصرف، باید ضمن تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب، تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی آب اندیشیده شود.
وی گفت: پیش بینی حوادث، یکی از مولفه های اصلی مدیریت است که در حوزه آب نیز باید مورد توجه قرار گیرد، اگر از ماه های قبل برنامه ریزی های لازم برای حل مشکل کمبود آب شهرستان صورت می گرفت، امروز کمبود و افت فشار آب گریبانگیر مردم نمی شد.
فرماندار شهرستان پیشوا تأکید کرد: بهره مندی پیشوا از آب سد ماملو، یکی از مطالبات مهم مردم شهرستان است که تا کنون محقق نشده است.
وی گفت: چهار جلسه شورای تأمین شهرستان پیشوا به موضوع کم آبی در شهر و روستا اختصاص یافته که این امر نشان از اهمیت ویژه تأمین آب برای مردم دارد.
نماینده دولت در شهرستان پیشوا اظهار داشت: وظیفه مدیران، تلاش و تکاپو برای تامین آرامش مردم است و انصاف نیست که مردم به دلیل کوتاهی مسئولان در مضیقه قرار بگیرند.
وی با اشاره به فشار دشمنان قسم خورده نظام برای در هم شکستن مقاومت مردم گفت: با توجه به شرایطی که ایران اسلامی در آن قرار دارد، مدیران موظفند تا اقدامات خود را بر اساس جلب رضایت مردم پایه ریزی کرده و برای رفع مشکلات آنان از هیچ تلاشی فروگذار نباشند.
عباسی با اشاره به در پیش بودند انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری گفت: انتخابات یک پروژه مهم سیاسی است که هر آنچه امروز مدیران انجام می دهند، اثرات وضعی خود را در میان مردم و جامعه بر کمیت و کیف برگزاری انتخابات نشان می دهد.
وی گفت: کارگزاران نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با تنظیم رفتار و مراقبت از گفتار، عمل و حتی عکس العمل ها، رضایت مردم را جلب کرده و زمینه مشارکت حداکثری آنان را در انتخابات امسال فراهم کنند.
مراقب تبلیغات سمی دشمن در خصوص فرار مغزها باشیم
امام جمعه شهرستان پیشوا نیز در این جلسه گفت: دشمن با وارونه جلوه دادن پیشرفت های علمی ایران در فضای مجازی، تلاش دارد که نظام را ناکارآمد جلوه داده و زمینه فرار مغزها را از کشور فراهم کند.
حجت الاسلام روح الله باقری افزود: با بررسی تمامی ابعاد و مسائل کشور در چهل سال گذشته، امروز ایران اسلامی در بهترین شرایط بین المللی و نفوذ منطقه ای قرار دارد و اتفاقات روزهای اخیر حول محور ایران و مقاومت ملت ایران در برابر آمریکا و انگلیس نشان داد آنچه باعث پیروزی ما و عقب نشینی دشمن می شود، مقاومت است.
وی گفت: یکی از نقاط قوت ایران اسلامی، برخورداری از نیروهای جوان، انقلابی، باسواد، متدین و متخصصی است که به برکت وجودشان، کشور توانسته قله های علمی جهان را فتح کند.
باقری با بیان اینکه دشمن اطلاعات مربوط به رشد و پیشرفت علمی ایران را وارونه جلوه می دهد، افزود: باید مراقب سم پاشی و حرکات سوء دشمن باشیم چرا که آنان با شناخت نقطقه قوت ایران در استفاده از نیروهای نخبه و جوان، تلاش دارد زمینه فرار مغزها را از کشور فراهم کند.
تهرام/۷۲۵۴
 

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =