والیبالیست‌های ساحلی نوجوانان آذربایجان‌غربی مقابل قم و تهران پیروز شدند

ارومیه- ایرنا- سرپرست دبیری هیات والیبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم‌های والیبال ساحلی نوجوانان استان در نخستین دیدار از مسابقات قهرمانی کشور مقابل قم و تهران به برتری رسیدند.

افشین خدایاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این مسابقات با حضور ۵۰ تیم به میزبانی شهرستان بابلسر استان مازندران از روز دوم تا چهارم مرداد ماه جاری در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: آیین قرعه کشی این دوره از رقابت ها شامگاه سه‌شنبه اول مرداماه در محل سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر برگزار شد و تیم‌ها از صبح امروز / چهارشنبه / در ۱۲ گروه چهار و پنج تیمی به مصاف هم رفتند.

خدایاری ادامه داد: تیم والیبال ساحلی آذربایجان‌غربی یک در گروه سه این مسابقات با قم، اصفهان و کردستان هم گروه است که در نخستین دیدار خود با نتیجه ۲ بر صفر قم را شکست داد.

سرپرست دبیری هیات والیبال آذربایجان‌غربی گفت: تیم آذربایجان غربی ۲ نیز در گروه چهار با تهران، مازندران و خوزستان هم گروه است که موفق شد در نخستین دیدار امروزش با نتیجه ۲ بر صفر تهران را پشت سر بگذارد.

هدایت تیم های والیبال ساحلی نوجوانان آذربایجان غربی را در این مسابقات وحید سید عباسی بر عهده دارد.

استعدادهای درخشانی در والیبال ساحلی آذربایجان غربی وجود دارد و مرداد سال ۱۳۹۵ تیم والیبال ساحلی استان با پیروزی بر تیم گلستان در دیدار فینال مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی جوانان زیر ۱۹ سال کشور برای سومین سال متوالی فاتح این جام شد.
سال گذشته تیم والیبال ساحلی نوجوانان ارومیه با قبول شکست مقابل هرمزگان در دیدار فینال بر سکوی نایب قهرمانی مسابقات کشوری ایستاد.
حضور محمدرضا حضرت پور و سالار غنی دل ۲ ساحلی باز ملی پوش ارومیه ای در نخستین دوره رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جوانان زیر ۱۸ سال ۲۰۱۶ آسیا و انتخابی جهان در شهر وینتاین لائوس و چندین دوره قهرمانی ایران از افتخارات ورزشکاران این شهر در سطوح ملی و بین المللی است.

۷۱۵۶/‌۲۰۹۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =