طرح نهادسازی دانشگاه شهیدبهشتی با هدف تحقق مسئولیت اجتماعی

تهران- ایرنا- دانشگاه شهید بهشتی طرح نهادسازی دانشگاه با رویکرد ایفای مسئولیت اجتماعی (CSR) را از شهریور ماه امسال به صورت رایگان برای جمعیت ساکن محدوده جغرافیایی این دانشگاه اجرا می کند.

طرح نهادسازی با رویکرد ایفای مسئولیت اجتماعی (CSR) توسط مدیریت برنامه، بودجه، بهره‌وری سازمانی و نظارت از شهریور  با هدف تحقق مسئولیت اجتماعی در برابر جامعه اجرا می شود. 

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه شهید بهشتی، با توجه به ظرفیت های علمی دانشگاه که گستره وسیعی از حوزه های علوم انسانی، روانشناسی، مدیریت، تندرستی، حقوق، اقتصاد و خانواده تا حوزه های علوم پایه و فنی را پوشش می‌دهد، برخی خدمات براساس اولویت‌ و نیازهای مخاطبان در قالب سخنرانی و برگزاری کارگاه های آموزشی به‌صورت رایگان برای جمعیت بافت محلی و منطقه‌ای دانشگاه ارائه خواهد شد.

دانشگاه شهید بهشتی در این طرح بر آن است؛ نقش و مسئولیت اجتماعی خود را علاوه بر توسعه و گسترش مرزهای دانش برای جامعه ایفا و با برقراری تعامل ارگانیک و مؤثر بین دانشگاه و جامعه، ظرفیت‌های اجتماعی را برای توسعه مشارکت در راستای توسعه دانشگاه فعال کند.

 شماره تلفن ۲۲۴۳۱۶۸۵ در ساعات اداری (۸-۱۵) و  سایت http://www.sbu.ac.ir/GraduateSociety   برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه اعلام شده است. 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =