پیمان‌نامه مهارت‌آموزان در صورت موفقیت در آزمون اصلح تمدید می‌شود

تهران- ایرنا- معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون اصلح مهارت آموزان ماده 28 بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش خبر داد و گفت: موفق نشدن مهارت آموزان در آزمون اصلح، مانع تمدید پیمان نامه این افراد می شود.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه فرهنگیان، رضا کچوئیان در خصوص توجه مهارت آموزان مشمول ماده 28 اساسنامه دانشگاه فرهنگیان، برای شرکت در آزمون اصلح روز جمعه اول شهریور ماه سال جاری گفت: این آزمون، بنا به مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش و مصوبه بیستمین جلسه شورای دانشگاه فرهنگیان و مفاد مندرج در دفترچه آزمون استخدامی سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می شود.

وی برگزاری این آزمون را صرفا در راستای کیفیت بخشی به فعالیت معلم در نظام تعلیم و تربیت کشور دانست و افزود: دانشگاه فرهنگیان مرجع تصمیم گیری برای لغو آزمون و یا هر گونه تغییر در آن نیست.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان تاکید کرد: همه مهارت آموزانی که موفق به کسب حد نصاب نمره کل آزمون جامع روز جمعه اول شهریور ماه سال جاری نشوند، در صورت ابلاغ وزارت آموزش و پرورش حداکثر ظرف سه ماه بعد در آزمون جبرانی و در غیر این صورت فرصت خواهند داشت در آزمون جامع سال آینده دانشگاه فرهنگیان شرکت کنند. مهارت آموزان در صورت موفقیت پیمان نامه آنها با وزارت آموزش و پرورش تمدید و پس از فرآیند لازم به عنوان معلم رسمی در نظام تعلیم و تربیت کشور مشغول انجام وظیفه می شوند.

این مقام مسئول، در خصوص خانواده های معزز شاهد، ایثارگر، جانباز و رزمنده اظهار کرد: در صورتی که وزارت آموزش و پرورش امتیاز خاصی برای این گروه از مهارت آموزان در نظر گرفته و ابلاغ کند، به صورت کامل نتیجه نهایی لحاظ می شود.

کچوئیان مرجع هر گونه اطلاع رسانی در خصوص آزمون اصلح را صدا و سیما، پورتال دانشگاه، پورتال معاونت نظارت دانشگاه و پیام های رئیس دانشگاه و معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه ذکر کرد و گفت: درج  و بیان هر گونه خبر خارج از مجاری  اعلام شده، فاقد وجاهت است. 

معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان در پایان تاکید کرد: جزئیات دیگر مربوط به آزمون جامع در اطلاعیه های بعدی مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان به تدریج اعلام و از طریق پورتال این دانشگاه قابل دسترسی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =