جایگاه خدمات فنی رایگان خودرو در مسیر خروجی زاهدان به خاش افتتاح شد

زاهدان- ایرنا- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: جایگاه خدمات فنی رایگان خودرو در مسیر خروجی زاهدان به خاش به مناسبت بزرگداشت هفته ملی مهارت افتتاح شد. 

خداداد اولیایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این جایگاه در راستای مصوبات ستاد گرامیداشت هفته ملی مهارت و دستورالعمل ابلاغی سازمان با هدف ارائه خدمات فنی رایگان در مسیر خروجی زاهدان به خاش افتتاح شد.

وی افزود: جایگاه خدمات فنی رایگان خودرو در رشته های برق، تعمیرقفل و شیشه بالابر خودرو و تنظیم موتور ایجاد شده که متشکل از ۱۲ مربی در رشته های مذکور است.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان گفت: از اول تا ۶ مرداد روزانه ۲ نفر از ساعت هشت صبح تا ۱۲ ظهر خدمات رایگان ارائه می‌دهند.

وی بیان کرد: در این جایگاه فرمت های راهنمایی، تعمیر، سرویس و نگهداری خودرو، فرم بازدید تراکت های معرفی دوره ها، آموزش های کپسولی، گذر مهارت و مشاوره فنی و آموزشی اجرا می شود.

اولیایی افزود: این جایگاه که به همت مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک زاهدان و با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان افتتاح شد، با استقبال خوبی رو به رو شده است.

۹۹۲۳**۳۲۱۳

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =