۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83410087
۰ نفر

برچسب‌ها

کالدرون بدنبال مکمل علیپور

تهران- ایرنا- سرمربی آرژانتینی پرسپولیس، علی علیپور را به عنوان مهاجم هدف تیمش انتخاب کرده و ملاک اصلی این مربی برای جذب مهاجم توانایی این بازیکن در گلزنی است.

تیم فوتبال پرسپولیس درصدد جذب یک مهاجم است تا فهرست بازیکنان خود را برای فصل آینده تکمیل کند.

ماریو بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس در انتهای فصل از جمع سرخپوشان جدا شد و هنوز جایگزینی برای این بازیکن جذب نشده است.

گابریل کالدرون سرمربی آرژانیتینی پرسپولیس روی جذب یک مهاجم تاکید زیادی دارد و قصد دارد هر چه زودتر بازیکنی در خط آتش پرسپولیس جذب کند. در همین راستا «فرانکو دی سانتو» مهاجم فصل گذشته رایو وایکانو و بازیکن اسبق چلسی و «میکیم بالاژ» مهاجم فصل گذشته تیم احمد گروژنی گزینه‌های اصلی حضور در پرسپولیس هستند.

نکته جالب این است که هیچیک از این دو مهاجم آمار خوبی در گلزنی در سال های اخیر ندارند.

سرمربی پرسپولیس از عملکرد علی علیپور به ویژه در بحث گلزنی رضایت کامل دارد و این مهاجم را به عنوان بازیکن هدف خط حمله تیمش انتخاب کرده است. در همین راستا سرمربی آرژانتینی یک مهاجم گلساز می‌خواهد تا بتواند در سایه مهاجم هدف تیمش قرار گیرد و وظیفه اصلی گلزنی را به عهده شماره ۷۰ تیمش گذاشته است.

علی علیپور در ابتدا به عنوان مهاجم سایه مهدی طارمی در پرسپولیس به میدان می‌رفت اما با جدایی شماره ۹، علیپور به مهاجم اول پرسپولیس تبدیل شد و توانست یک فصل آقای گل و فصل دیگر سومین گلزن برتر لیگ شود. بر همین اساس امید اول گلزنی کالدرون، علی علیپور است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 8 =