۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۴۶
کد خبرنگار: 2239
کد خبر: 83410017
۱ نفر

برچسب‌ها

خدمات مسکن در البرز الکترونیکی شد

کرج - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی البرز اعلام کردکه خدمات مسکن با هدف کاهش مراجعه مردم به ادارات راه و شهرسازی در این استان الکترونیکی شد.

تقی رضایی روزچهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت با توجه به بخشنامه آبان ماه سال گذشته سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص استقرار و پیاده سازی میزخدمت الکترونیک در راستای تحقق دولت الکترونیک و شفاف سازی ارائه خدمت به شهروندان، این اداره کل اقدام به راه اندازی سامانه میز خدمت هوشمند به نشانی اینترنتی  Eservice.Alborzrud.ir نموده است.

وی ادامه داد: درطراحی این سامانه از تکنولوژی‌های روز استفاده شده که قابل استفاده در تمام دستگاه‌ها (رایانه‌های رومیزی، تبلت و موبایل) خواهد بود.

به گفته وی، این سامانه به صورت تعاملی طراحی شده و متقاضی می‌تواند تمام روند ارائه خدمت را پیگیری نماید و به صورت الکترونیکی با کارشناس مربوطه در تعامل باشد.

همچنین اطلاع رسانی از طریق پیامک از قابلیت‌های دیگر این سامانه است.

رضایی تاکید کرد که خدماتی از قبیل: استعلام سوابق مالکیت  یا استفاده از تسهیلات دولتی، استعلام وام مسکن یکم، استعلام نوعیت زمین، اخذ سند مالکیت، پیگیری صورت وضعیت، پیگیری مکاتبات اداری، ملاقات حضوری با مدیرکل و معاونین به صورت الکترونیکی قابل دسترس است.

۷۴۱۰/‏‬ 6155

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =