۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۲۶
کد خبرنگار: 1046
کد خبر: 83409997
۲ نفر

برچسب‌ها

مسابقات بین‌المللی جودو در سراب برگزار می‌شود

تبریز- ایرنا - معاون فرماندار شهرستان سراب گفت: پنجمین دوره مسابقات بین المللی جودو با حضور بیش از ۲۰ تیم داخلی و خارجی به میزبانی این شهرستان برگزار می شود.

قدرت ملکی روز چهارشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان گفت: تاکنون  ۱۱ تیم خارجی و ۱۰ تیم داخلی برای حضور در پنجمین دوره تورنمنت بین المللی جودو در شهرستان سراب اعلام آمادگی کرده اند.

وی اعلام کرد :این مسابقات در سالن سه هزار نفری علامه امینی اداره ورزش و جوانان سراب از تاریخ ۲۹ ماه جاری شروع می شود.

معاون فرماندار سراب گفت: این مسابقات با هماهنگی فدراسیون جودو و با حضور رئیس فدراسیون جودوی جمهوری اسلامی ایران برگزار می‌شود.

وی گسترش فرهنگ ورزش بین تمام اقشار جامعه را ضروری دانست و گفت: با هدف‌گذاری درست و برنامه ریزی صحیح می‌توان از ورزش برای ارتقای سطح کیفی و رشد و توسعه بیشتر جامعه استفاده کرد.

معاون فرماندار سراب با اشاره به اهمیت و جایگاه ورزش در جامعه،  افزود: ورزش به ‌عنوان یکی از ابزارهای مهم و اثربخش ایجاد نشاط در جامعه است.

وی گفت: قهرمانی یکی از راهکارهایی است که می‌تواند جامعه را به سوی سالم‌سازی هدایت کند و این گونه مسابقات می تواند زمینه توسعه ورزش‌های قهرمانی را نیز فراهم کند.

مهندس ملکی معاون فرماندار شهرستان سراب بر ضرورت همکاری و تعامل اعضای جلسه ستاد امور جوانان، دستگاه های اجرایی و خدمات رسان و نهادهای انتظامی و امنیتی تاکید کرد و گفت: با همکاری و تعامل هر چه بیشتر باید سعی در برگزاری بهتر و آبرومند این مسابقه بین المللی داشته باشیم.

پنجمین دوره مسابقات بین المللی جودو در هشت وزن و با اهدای ۲۴ مدال در شهرستان سراب برگزار خواهد شد.

چهارمین دوره این مسابقات شهریور ماه سال گذشته با شرکت ۱۲۰ ورزشکار در قالب ۲ تیم خارجی ( آذربایجان و عراق ) و 6 تیم داخلی ( منتخب آذربایجان غربی ، منتخب کردستان ، منتخب زنجان ، منتخب مازندران ، منتخب البرز ، تیم الف و ب ملی و تیم الف و ب سراب ) برگزار شد و در آن دوره تیم الف ملی قهرمان ، تیم ب ملی نائب قهرمان و تیم سراب به مقام سوم این رقابت ها دست یافتند.

ورزش رزمی جودو با بیش از ۳۰ سال سابقه از مدال آورترین و محبوبترین رشته های ورزشی در شهرستان سراب است.

۳۰۷۱

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =