۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۷
کد خبرنگار: 2506
کد خبر: 83409961
۰ نفر

برچسب‌ها

عالیشاه: تکلیفم با پرسپولیس یکشنبه مشخص می‌شود

تهران - ایرنا - بازیکن باتجربه تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تکلیفم با این باشگاه برای ادامه همکاری، روز یکشنبه مشخص می‌شود.

«امید عالیشاه» امروز (چهارشنبه) پس از برگزاری جلسه با مدیرعامل پرسپولیس در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: صحبت های لازم را با «ایرج عرب» انجام دادم و تا روز یکشنبه همه چیز مشخص می‌شود.

وی در مورد پیشنهاداتی که از دیگر کشورها دارد، توضیح داد: به طور معمول هر بازیکنی با پیشنهاداتی از دیگر کشورها رو به رو می شود. مهم این است که بازیکن با قلب خود برای چه تیمی به میدان می رود.

عالیشاه گفت: اگر پرسپولیس نیاز داشته باشد با تمام وجود در خدمت خواهم بود و در غیر این‌صورت بدون مشکل از این تیم خداحافظی می‌کنم.

وی گفت: منت نمی‌گذارم که بگویم از کدام کشورها درپی جذب من هستند و می‌خواهم در هر تیمی که هستم، مفید باشم.

این بازیکن باتجربه در خصوص معطل شدن چند بازیکن پرسپولیس برای دیدار با مدیرعامل باشگاه، گفت: شما خبرنگاران نباید همواره در فکر سوالات حاشیه‌ای باشید. در خصوص خودم هر سوالی باشد جواب می‌دهم و به دیگر مسائل کاری ندارم.

وی در مورد انتقادات از اردوی تیمش در ترکیه، گفت: اردوی چندان بدی نبود، اما بهتر بود  ۲ دیدار تدارکاتی ما لغو نمی‌شد.

عالیشاه در خصوص اینکه در نشست امروز در خصوص مسائل مالی صحبت کرده است؟ گفت: چند سال در پرسپولیس هستم و هیچگاه در این خصوص حاشیه‌ای درست نکرده ام. ضمن اینکه همواره در پست من بازیکنان خوبی بوده‌اند و موجب ایجاد رقابت شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 11 =