۹۰۰ میلیارد ریال از اعتبارات عمرانی چهارمحال و بختیاری جذب شد

شهرکرد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی چهارمحال و بختیاری گفت: از مجموع ۸ هزار و ۹۱۰ میلیارد ریال اعتبارات تخصیصی به استان در سالجاری، ۹۰۰ میلیارد ریال آن معادل ۱۰ درصد اعتبارات تاکنون جذب شده است.

به گزارش ایرنا، مجید نظری روز چهارشنبه در نشست بررسی طرح های قابل افتتاح استان در سالجاری افزود: دستگاه ها و نهادهای اجرایی استان تا پایان شهریورماه فرصت دارند تا در خصوص جذب این اعتبارات اقدام کنند.

وی ادامه داد: نانوانی در جذب اعتبارات از نکات منفی است که در کارنامه مدیران ثبت می شود از همین رو انتظار می رود در این خصوص بیش از پیش اهتمام به کار گرفته شود.

نظری با تاکید بر شناسایی و ارائه فهرستی از طرح های عمرانی دستگاه ها، تصریح کرد: این طرح ها ظرف هفته جاری شناسایی و جمع بندی شود تا در حضور معاون سازمان برنامه و بودجه کشور مطرح شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: دستگاه ها بر طرح‌هایی مانور دهند که جنبه استانی و یا ملی استانی شده دارند و دارای پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد به بالا هستند.

به گزارش ایرنا، در این نشست تعدادی از دستگاه های اجرایی استان گزارشی از پیشرفت فیزیکی طرح ها و میزان اعتبار موردنیاز برای بهره برداری از این طرح ها ارائه دادند.

چهارمحال و بختیاری بیش از یک هزار طرح نیمه تمام دارد.

۷۳۶۳/۲۰۹۷

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =