اقتدار پلیس ریشه در آموزش و تمرینات مستمر دارد

تهران- ایرنا- فرمانده یگان های ویژه نیروی انتظامی گفت: اقتدار و توانمندی ماموران پلیس در گرو آموزش و تمرینات مستمر است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ناجا، سردار حسن کرمی روز چهارشنبه در آیین اختتامیه مسابقات مهارت های شغلی کارکنان یگان های ویژه ناجا افزود: آموزش کارکنان نقش کلیدی و اساسی در پیشبرد اهداف هر سازمان دارد و به جرات می توان گفت که اقتدار و توانمندی یگان ویژه حاصل آموزش و تمرینات مستمر و دقیق است.

وی با قدردانی از دست اندرکاران برگزاری این مسابقات و کارکنان شرکت کننده به اهمیت خروجی کار در حوزه های مختلف پرداخت و گفت: برنامه ریزی دقیق و اصولی در اجرای آموزش ها و عملیاتی کردن آن در سطوح مختلف سبب می شود که خروجی کارها و ماموریت ها موفق، مفید و عینی شود.

وی افزود: بی شک ایمان و روحیه جهادی و انقلابی، عامل موفقیت یگان ویژه در انجام ماموریت های محوله است که می توان آن را به عنوان یک دستاورد اساسی در یگان ها تلقی کرد و با برنامه ریزی و توانمندسازی نیروها، می توان در راستای ساخت شخصیت پلیسی در تراز جمهوری اسلامی ایران و رسیدن به اهداف عالیه گامی موثر برداشت.

فرمانده یگان های ویژه ناجا هدف از برگزاری این مسابقات را ارتقای توانمندی بیش از پیش کارکنان، شناسایی نقاط ضعف و قوت و آمادگی برای مقابله با هر گونه تهدیدات دشمنان و یاس و ناامیدی آنان عنوان کرد و گفت: یگان ویژه یک واحد منسجم، هماهنگ و متدین است که همواره خود را برای روزهای سخت و ضروری آماده می کند.

وی اظهار داشت:‌ در این ارتباط پلیس تاکنون با تمهیدات و برنامه ریزی های لازم زیر ساخت های خود را به خوبی تقویت کرده و آماده هرگونه خدمت رسانی شایسته به جامعه اسلامی است و این مهم را در این مسابقات شاهد بودیم.

سردار کرمی افزود: آموزش کارکنان نقش کلیدی و اساسی در پیشبرد اهداف هر سازمان دارد و به جرأت می توان گفت اقتدار و توانمندی یگان ویژه حاصل آموزش و تمرینات مستمر و دقیق است.

وی گفت: در این ارزیابی که به عمل آوردیم پیشرفت کاملا مشهود بود، نیروها با عشق و علاقه و روحیه انقلابی و با تمام قدرت در این مسابقات حضور داشتند و همه این پیشرفت ها در سایه کار و تلاش شبانه روزی کارکنان و فرماندهان بوده است.

فرمانده یگان های ویژه ناجا ادامه داد: جهش برای ساختن نیروی ویژه در شأن ناجا و ملت ایران، یقینا کار بسیار زیادی را می طلبد و ما نیز باید برای حفظ و پاسداری از این انقلاب و امنیتی که با خون شهیدان برقرار شده، تلاش کنیم.

سردار کرمی گفت: برای مجموعه یگان های ویژه ناجا باعث افتخار است که در سطح نیروهای مسلح به عنوان یکی از یگان های برتر و اولین واحد، به برگزاری چنین مسابقاتی با رویکرد آموزشی اقدام کرده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =