۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۵
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83409678
۰ نفر

برچسب‌ها

صومعه سرا قهرمان مسابقات بسکتبال جوانان گیلان شد

رشت - ایرنا - رقابت های بسکتبال جوانان استان گیلان روز چهارشنبه با قهرمانی تیم صومعه سرا در رشت پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از رقابت ها ،  تیم های بسکتبال درفک رشت ، آرنا عدالت ، آرنا شماعی رشت  صومعه سرا و لاهیجان  به صورت دوره ای و متمرکز به مدت دو هفته در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رقابت ها، تیم بسکتبال جوانان صومعه سرا با برتری برابر تمامی رقبای خود و با کسب هشت امتیاز، عنوان قهرمانی مسابقات بسکتبال جوانان استان گیلان را به خود اختصاص داد.

همچنین تیم بسکتبال جوانان آرنا شماعی رشت با کسب هفت امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم بسکتبال لاهیجان نیز با کسب شش امتیاز در رتبه سوم رقابت های بسکتبال قهرمانی جوانان استان گیلان قرار گرفت.

در روز پایانی این رقابت ها و در بازی های انجام شده ، تیم های بسکتبال جوانان درفک و آرنا عدالت رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم بسکتبال جوانان آرنا عدالت رشت با نتیجه 56 بر 42 برابر حریف خود به برتری رسید.

همچنین در دیگر بازی برگزار شده این رقابت ها، تیم های بسکتبال جوانان صومعه سرا و آرنا شماعی رشت در یک دیدار حساس رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم صومعه سرا با برتری 59 بر 50 برابر حریف به  مقام قهرمانی این مسابقات رسید.

7285 /6030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =