«رونالدو» صدرنشین فهرست ثروتمندترین‌های ۲۰۱۹ اینستاگرام

تهران- ایرنا- «کریستیانو رونالدو» با ۱۷۶ میلیون دنبال کننده در پلتفرم‌های فضای مجازی، گوی سبقت را از ستاره‌های ورزشی ربود و در فهرست ثروتمندترین ورزشکاران جهان در سال ۲۰۱۹ و به طور مشخص در اینستاگرام، از حیث درآمدهای مجازی صدرنشین شد.

تارنمای تحلیل اینستاگرام «هاپر» با جمع‌آوری اطلاعات افراد مشهوری را که از طریق فعالیت در این پلتفرم درآمدهای بالایی را کسب میکنند، فهرست پردرآمدترین های این حوزه را منتشر کرد.

در بخش ورزش، فوق ستاره پرتغالی باشگاه یوونتوس با درآمدی در حدود ۸۷۴ هزار یورو به ازای هر پست تبلیغاتی در صفحه کاربری اینستاگرام خود صدرنشین فهرست بوده و «نیمار» ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن نیز با ۶۴۷ هزار یورو به ازای هر پست در رده دوم قرار دارد.

پست‌های اینستاگرامی «لیونل مسی» کاپیتان تیم ملی آرژانتین نیز به طور تقریبی ۵۸۱ هزار یورو برای وی عواید دارد.

در حوزه ورزش فوتبالیست‌ها همچنان پیشتاز بوده و «دیوید بکهام» ستاره اسبق تیم ملی انگلیس نیز در رتبه چهارم جای دارد؛ این در حالی است که اولین شخصیت ورزشی غیر فوتبالی در جمع ۱۰ نفر اول،  کسی نیست جز «لبرون جیمز» ستاره تیم بسکتبال لس آنجلس لیکرز که پست‌های اینستاگرامی و تبلیغاتی وی ۲۴۳ هزار یورو برای او به ارمغان می‌آورد.

«رونالیدینیو»، «گرت بیل»، «زلاتان ابراهیموویچ»، «ویرات کولی» بازیکن کریکت و همچنین «لوئیس سوارز» ۱۰ نفر نخست فهرست مذکور را تکمیل می‌کنند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha