ارتقاء هلیلان به شهرستان نقطه عطفی در توسعه این منطقه است

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: تبدیل شدن هلیلان به شهرستان می تواند نقطه عطفی در توسعه این منطقه باشد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی استانداری، قاسم سلیمانی دشتکی عصر روز سه شنبه در جمع مدیران دستگاه های اجرایی که با هدف محرومیت زدایی از منطقه محروم دهستان زردلان از توابع بخش هلیلان شهرستان چرداول برگزار شد، خواستار استفاده از همه ظرفیت های استان جهت توسعه این منطقه شد و گفت: بخش هلیلان و دهستان زردلان از محروم ترین نقاط استان هستند که برای رفع محرومیت این مناطق نیازمند یک کار جهادی هستیم.

وی در ادامه با تشکر از گروه جهادی امام جعفر صادق علیه السلام که در این منطقه مشغول کار است، تصریح کرد: کار جهادی این گروه قابل تقدیر است و این روحیه خوب جهادگران ما را یاد کارهای جهادی اوایل انقلاب می اندازد.

استاندار ایلام در ادامه با اشاره به این مهم که هرجا محرومیت باشد میزان آسیب های اجتماعی نیز بالا هست، اضافه کرد: برای برون رفت هلیلان و زردلان از محرومیت همه دستگاه ها و ارگان ها بایست پای کار بیایند و با یک کار جهادی و انقلابی مسائل و مشکلات این منطقه را برطرف نمایند.

در پایان این نشست پس از بحث و گفتگو اعضای حاضر در جلسه تصمیماتی از جمله اماد شدن دو مجتمع آبرسانی پیامن و میدر تا هفته دولت، ایجاد مشاغل خانگی با اولویت ظرفیت های منطقه، اختصاص ۲۰ میلیارد ریال جهت زیرساخت راه، اختصاص سه میلیارد ریال جهت تکمیل مرکز درمانی پیاز آباد و … در راستای رفع مشکلات منطقه اتخاذ شد.

۷۱۷۷/6119

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha