۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱:۲۸
کد خبرنگار: 2447
کد خبر: 83409040
۰ نفر
انصارالله یمن تخریب منازل فلسطینی ها در قدس را محکوم کرد

تهران – ایرنا – دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن سه شنبه شب با صدور بیانیه ای اقدام جنایتکارانه رژیم صهیونیستی در تخریب منازل مسکونی فلسطینی ها در قدس اشغالی را به شدت محکوم کرد.

به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، در بیانیه دفتر سیاسی انصارالله آمده است: جنایت های دشمن اسرائیلی کافی است تا ملت های اسلامی مسئولیت خود را در قبال آن بپذیرند و دشمن واقعی را بشناسند.

انصارالله تاکید کرده است که آنچه در فلسطین در جریان است چهره از نقاب رژیم های خیانت کار، مزدور و جنایت کاری برداشت که ادعای عرب بودن و اسلامی بودن می کنند و در تلاش برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هستند و در عین حال مدعی آن هستند که جنگ علیه یمن به خاطر عربیت است.

در ادامه این بیانیه تاکید شده است که مواضع یمن در قبال مساله فلسطین باوجود تداوم جنگ علیه صنعا ثابت است و این کشور خود را در قبال مسائل جهان عرب و اسلام مسئول می داند و مخالف تسلط آمریکا در منطقه است.

این بیانیه می افزاید: اگر مماشات برخی از رژیم های عربی  و خلیج(فارس) نبود، جنایت های رژیم صهیونیستی و تخریب منازل فلسطینی ها ادامه نمی یافت.

انصارالله در پایان از کشورهای عربی و اسلامی خواست تا به این رژیم ها تکیه نکنند و مواضع محکمی در قبال جنایت های اسرائیل علیه مردم فلسطین اتخاذ کنند.

تخریب منازل فلسطینی ها روز دوشنبه در صور باهر به دستور دادگاه رژیم صهیونیستی و توسط نیروهای ارتش این رژیم انجام شد. رژیم صهیونیستی به بهانه نزدیکی ساختمان های مسکونی فلسطینی ها به دیوار "آپارتاید" و آنچه آنان مسائل امنیتی عنوان می کنند، منازل آنها را تخریب کرد. در حالی که ساختمان ها در محدوده تحت حکومت تشکیلات خودگردان فلسطین در قدس بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =