سرپرست تیم ملی هاکی زنان: اقدامات نایب رییس فدراسیون به دور از اصول ورزشی بود

تهران-ایرنا- سرپرست تیم ملی هاکی زنان ایران گفت: متاسفانه رفتارها و اقداماتی که نایب رییس زنان فدراسیون هاکی انجام داد به دور از اصول ورزشی بود و وظیفه او حکم می کرد از تیم زنان حمایت کند.

«شهلا گشتاسبی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: اگرچه نتایج تیم ملی هاکی زنان در مسابقات جام ملت های آسیا راضی کننده بود اما انتظار ما بیش از این بود و توقع داشتیم آن ها روی سکو بروند. متاسفانه برخی عوامل بیرونی باعث شد تا تیم زنان ایران نتواند نتیجه لازم را در این دوره از مسابقات کسب کند.

سرپرست تیم ملی هاکی زنان ایران خاطرنشان کرد: سرپرست نایب رییسی زنان فدراسیون در حالی که باید حامی تیم باشد بعد از بازی با فیلیپین که به پیروزی قاطع و پر گل زنان ایران انجامید پیغامی را منتشر کرد که باعث شد تنش در تیم ایجاد و شرایط روحی نفراتمان کاملا به هم بریزد.

وی خاطرنشان کرد: نایب رییس زنان فدراسیون هاکی در حالی که باید امور مدیریتی را بر عهده داشته باشد وارد اختیارات فنی شد. مربیان و سرپرست هاکی زنان تلاش زیادی کردند تا روحیه از دست رفته تیم را برگردانند.

گشتاشبی ادامه داد: متاسفانه رفتارها و اقداماتی که نایب رییس زنان فدراسیون هاکی انجام داد به دور از اصول ورزشی بود و در حالی که وظیفه او حکم می کرد از تیم زنان حمایت کند از انجام این کار دریغ کرد.

وی تاکید کرد: در مسابقات جام ملت های آسیا علاوه بر این که در گروه سختی قرار گرفته و بدشانسی آوردیم سطح داوری نیز پایین بود.

سرپرست تیم ملی هاکی زنان ایران تصریح کرد: کادر فنی تیم ملی هاکی زنان از دانش کافی برخوردار است و من حتم دارم با این نفرات می توانیم در آینده ای نزدیک به موفقیت های بزرگی برسیم.

گشتاسبی در پایان گفت: بهرام قدیمی تلاش های فوق العاده ای را برای فدراسیون هاکی انجام داده و اقدامات او قابل ستایش است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =