۲ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۰:۵۴
کد خبرنگار: 2155
کد خبر: 83408943
۰ نفر

برچسب‌ها

صاعقه یک نفر را در کهگیلویه راهی بیمارستان کرد

یاسوج - ایرنا - سرپرست اورژانس بیمارستان امام خمینی (ره)دهدشت گفت: بر اثر برخورد صاعقه عصر روز سه شنبه یک نفر از اهالی روستای چنگلوا در شهرستان کهگیلویه بی هوش و راهی بیمارستان شد.

فرزاد پاریاب عصر سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: علی داد خرازی اصل ۶۰ ساله ساعت ۱۷ روز سه شنبه در روستای چنگلوا در حال کشاورزی بود که به دلیل برخورد صاعقه بی هوش شد.

وی بیان کرد: این فرد از سوی بستگان به اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت انتقال داده شد.

پاریاب تصریح کرد: بیمار هم اکنون بی هوش است و عملیات درمانی برای احیاء وی در حال انجام است.

وزش باد و گرد و خاک، بارش نم نم باران و رعد و برق از بعد ظهر امروز سه شنبه در شهرستان کهگیلویه و لنده و برخی دیگر از مناطق استان کهگیلویه و بویراحمد مشاهده شد.

کارشناس اداره کل هواشناسی کهگیلویه و بویراحمد امروز نیز گفته بود: با توجه به بررسی الگوهای مختلف جوی و همچنین جریانات گرم و مرطوب جنوبی در ساعت های بعداز ظهر وضعیت برای بارش های همرفتی در برخی نقاط مستعد استان دور از انتظار نخواهد بود.

ولی بهره مند اظهار داشت: این وضعیت سبب رگبار موقتی باران و رعد و برق و همچنین در برخی ساعات شاهد تند باد لحظه ایی خواهی شد.

وی افزود: این وضعیت تا سه روز آینده در کهگیلویه و بویراحمد ادامه دارد.

کهگیلویه و بویراحمد با مساحتی حدود ۱۶ هزار و ۲۴۹ کیلومترمربع، سرزمینی مرتفع و کوهستانی با اقلیم سردسیری و گرمسیری در جنوب غربی ایران قرار دارد.
این استان یک درصد مساحت کشور را در اختیار دارد.

۷۵۳۱/۱۶۶۲‏

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =