۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۱۰
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83408931
۰ نفر

برچسب‌ها

استاندار فارس: قهرمانان ورزشی، سفیران ایران هستند

شیراز - ایرنا- استاندار فارس اعلام کرد: قهرمانان ورزشی ما که در میدان های مختلف پرچم کشورمان را به اهتزاز در می آورند سفیران ما محسوب می شوند.

عنایت الله رحیمی عصر سه شنبه درهمایش تجلیل از قهرمانان و نخبگان حوزه جوان اظهار داشت: ورزش عمومی و حرفه‌ای مورد توجه نظام است و دولت تدبیر و امید نیز بر نشاط و شادمانی که امروز حلقه مفقوده جامعه ماست، تاکید دارد.

وی ادامه داد: در دولت تدبیر و امید اقدامات ورزشی نسبت به گذشته در استان فارس ۲ برابر افزایش داشته است و با بهره برداری از اماکن در حال ساخت نیز شاهد افزایش بیشتری خواهیم بود.

استاندار فارس بیان کرد: سعی دولت بر این است که به حوزه جوانان اهمیت داده شود که با فراهم کردن زیر ساخت‌های ورزشی نمود عینی پیدا کرده و سازمان‌های مردم نهاد نیز مورد توجه قرار گرفته‌اند.

رحیمی اضافه کرد: همانگونه که به توسعه زیر ساخت‌ها توجه شده، باید به توسعه محتوایی هم در تمام رشته‌های ورزشی اهمیت دهیم و شاهد حرکت پرشتاب‌تری در استان فارس باشیم.

استاندار فارس افزود: مشارکت مردم، تشکل‌ها، سازمان‌های مردم نهاد، رسانه‌ها و پیشکسوتان قطعاً در توسعه ورزش و جوانان اثر گذار است.

وی در مورد ماده ۸۸ واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی نیز گفت: بر اساس قانون بخش خصوصی اقتصادی‌تر می‌تواند این اماکن را اداره کند و اگر خلاف آن واقع شود حتماً دخالت خواهیم کرد و با ترک تشریفات، اماکن ورزشی را به هیأت‌ها و نه اشخاص واگذار خواهیم کرد.

وی گفت: صنعتگرانی که در حوزه ورزش فعالیت دارند آنها را به حوزه‌های مالیاتی معرفی خواهیم کرد که مالیات خود را به حساب ورزش واریز کنند.

استاندار فارس همچنین گفت: قضاوت عمومی یکی از ملاک ارزیابی موفقیت مدیریت ورزش است و منتقدان منصف تکمیل کننده فعالیت ما هستند؛ باید نقدهای سازنده را پذیرا باشیم و از انتقادات و پیشنهادهای سازنده جامعه ورزش و نظرات پیشکسوتان استقبال کنیم.

در خواست عضو تیم ملی فوتبال نابینایان از استاندار فارس

در این نشست حجت الله مزارعی عضو تیم ملی فوتبال نابینایان گفت: با وجود اینکه چندین سال عضو تیم ملی هستم با داشتن زن و فرزند هنوز بیکارم و عاجزانه از استاندار فارس تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی کند.

استاندار فارس دستور داد با تعیین قرار ملاقات با این ورزشکار، مشکلاتش حل شود.

در این نشست تعدادی از رؤسا و نایب رئیسان هیأت‌های ورزشی به بیان مشکلات خود پرداختند و از قهرمانان مدال آور در میدان‌های خارجی و نخبگان حوزه جوان تقدیر شد.

۹۶۰۰ /‏۱۸۷۶‬

برچسب‌ها

اخبار مرتبط