۱ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۳۷
کد خبرنگار: 2667
کد خبر: 83408912
۰ نفر
 یکی از واحدهای پالایش گاز ایلام دچار آتش‌سوزی شد

ایلام - ایرنا - مخزن میعانات گازی واحد شیرین‌سازی شرکت «آریان تجارت مانا» واقع در منطقه تجریان بخش چوار شهرستان ایلام ظهر امروز سه‌شنبه دچار آتش سوزی شد که گفته می شود دو نفر از کارگران در جریان این حادثه مصدوم شده اند.

به گزارش ایرنا در حالی که برخی منابع خبری از این حادثه به عنوان انفجار مخزن میعانات پالایشگاه گاز ایلام نام برده اند، مدیرعامل شرکت شیرین سازی آرین تجارت مانا تصریح کرد: حدود ساعت ۱۳ امروز در اثر ایجاد جرقه با سطح فلزی آغشته به میعانات گازی آتش‌سوزی جزئی در فضای این شرکت رخ داد که با کمک آتش‌نشانی و پرسنل خاموش شد.

رضا قربانی در گفت و گویی خبری با نفی وجود شیرین‌سازی در مکان بروز آتش افزود: این حادثه ارتباطی با  انفجار مخزن نداشته است 

وی گفت: در این حادثه دو نفر از کارگران در جریان خاموشی آتش به شکل سطحی مصدوم شدند.

وی با رد هرگونه انفجار در مخزن شیرین‌سازی تصریح کرد: سطح آغشته به مواد قابل اشتعال بوده و آتش هم در سطحی نبوده که خسارت‌آفرین باشد.

او با بیان اینکه با همکاری واحد آتش‌نشانی پالایشگاه گاز آتش فوری خاموش شد، گفت: اکنون اوضاع در این مجتمع عادی بوده و هیچ گونه مشکلی وجود ندارد و شرکت روال عادی خود را طی می‌کند.

پالایشگاه گاز ایلام به عنوان منبع تامین بخشی از نیاز استان های غربی کشور به گاز طبیعی در ۲۵ کیلومتری غرب شهر ایلام واقع است.

۶۰۳۴

.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =