وزیر فرهنگ از نماینده ولی فقیه و مسئولان استان کردستان تقدیر کرد

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیام هایی جداگانه از خدمات و تلاش های حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه و نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، بهمن مرادنیا استاندار کردستان، بهرام نصرالهی زاده رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کردستان و جلال قلعه شاخانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به پاس برگزاری کنگره بین المللی مشاهیر کُرد تقدیر کرد.

به گزارش سه شنبه شب مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در هر یک از پیام های سیدعباس صالحی آمده است:

«سراسر این سرزمین، مصلای پاک الهی و مامن ریشه های فرهنگ غنی و تمدن عظیم ایران اسلامی است. دست هایی که برای حفظ و ماندگاری هویت اسلامی ایرانی این مرز و بوم به هم گره خورده و قدم هایی که به سوی قله های پر افتخار فرهنگ اسلامی برداشته شده، جملگی حافظان و افتخار آفرینان واقعی فرهنگ ناب محمدی و آرمان های سترگ انقلاب اسلامی هستند.

برگزاری شکوهمند کنگره بین المللی مشاهیر کرد، گام بلندی در مسیر تثبیت این فرهنگ اصیل و ارتقای همبستگی، همگرایی و هویت دینی و ملی کهن ترین قوم ایرانی و نشانه روشن توسعه فرهنگی در لوای امنیت پایدار استان فرهنگ مدار کردستان با مردمانی سرشار از معرفت و فرهیختگانی برجسته است.

بدین وسیله مراتب قدردانی خود را به پاس برگزاری شکوهمند این کنگره بین المللی به عنوان یکی از برنامه های فرهنگی دولت تدبیر و امید در استان کردستان اعلام کرده و از خداوند متعال تداوم توفیقات جنابعالی و اعتلا و سربلندی ایران اسلامی را خواستارم.»

یادآور می شود، کنگره بین المللی مشاهیر کرد از ١١ تا ١٢ تیر سال جاری در تالار مولوی دانشگاه کردستان بر پا شد و آیین پایانی آن با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این تالار برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =