چالش نوآوری «دستگاه حفاظت خوردگی شناور» در دانشگاه آزاد ری برگزار شد

شهرری- ایرنا- رویداد چالش نوآوری «طراحی دستگاه حفاظت از خوردگی جریان تزریقی در شناورها» عصر امروز (سه شنبه) در دانشگاه آزاد یادگار امام (ره) شهرری برگزار و نفرات برتر این رویداد معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش ایرنا، این رویداد با حضور سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، محمودرضا آقامیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و جمعی از دانشجویان و کارآفرینان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام(ره) برگزار شد.

همچنین از رامین طهرانی نماینده تیم چهارم، علی جعفرپور نماینده تیم سوم، ابوذر مسعودی نماینده تیم دوم و از حسن اسلامی نماینده تیم اول، داوران و هیات اجرایی این رویداد چالشی تقدیر به‌عمل آمد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) در این مراسم گفت: رویکرد جدید دانشگاه آزاد اسلامی مسئله‌محوری است و صرف رویکرد آموزشی نمی‌توان در تداوم راه دانشگاه پیش رفت.

سعید قاضی مغربی عنوان کرد: اولین باری است که چالش نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می‌شود و تداوم این نشست‌های چالشی به‌عنوان اصل پذیرفته می‌شود.

وی افزود: ویژگی این جلسه همکاری و همدلی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی (ره) است که به نظر با این روش می‌توان چالش‌ها را حل کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام خمینی(ره) اظهار کرد: چالش‌های مطرح شده در این نشست برگرفته از نیازهای صنعت است و طرح‌ پذیرفته شده مورد حمایت صنعتگران قرار گرفته و حمایت خواهد شد.

وی بیان کرد: تداوم چنین نشستی در رویدادهای آینده موجب وصل حلقه‌های ارتباط و حل مشکلات صنعت خواهد شد.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد یادگار امام (ره) در مساحتی به حدود ۸۰ هکتار با ۲۵ هزار دانشجو و یکهزار و ۲۰۰ استاد در جنوب شهرری و جوار حرم مطهر امام خمینی(ره) واقع شده است.

۱۸۷۰/۶۰۰۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =